Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért rossz dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért rossz dolog az, ha egy párkapcsolatban elutasítom a vadabb dolgokat? (kötözés, enyhe fojtogatás, verés, etc. )

Figyelt kérdés
Nem igazán értem a nőket.
2015. aug. 17. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene belemenned olyan dolgokba, ami nem vonz? Nem érteni kell a nőket, hanem olyan partnert választani, akivel azonosak az igényeitek.
2015. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem értem, hogy ez miért lehet jó.
2015. aug. 17. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert izgató, azért jó.
2015. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az izgató. Keress olyan társat, akinek hasonló az ízlése ebben is! Férfiak szempontjából is igaz, hogy csak azt csináld, ami neked is jólesik.
2015. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Még jó hogy elutasítod azt ami neked nem szimpatikus és nálad Nem fér bele! Ha olyan emberrel vahy kapcsolatban aki szereted az el fogja fogadni ezt! Nem mellékes dolog az sem hogy azért ezekhez elég sok bizalom kell, bár a fojtogatas meg a verés még bizalommal sem működőképes! Ha valakit szeretek azt nem megalázni Szeretném!
2015. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak van igaza. Lehet inkább úgy kellett volna feltennem a kérdés, hogy ki az, aki hasonlóan gondolkodik, mint én?

Marceline azt elárulod itt, hogy mi ebben az izgató.

2015. aug. 17. 13:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a nők "dolga", egyszerűen vannak olyan emberek akik ezt szeretik, férfiak is (sőt ők többségben ahogy észrevettem). A másik félnek azért rossz, mert akkor nem vagytok egy hullámhosszon és nem kaphja meg amit akar. Ez végülis érthető. De senki ne csináljon olyat ami neki nem jó. Én nőként nem értem, hogy miért szeretik, én már attól rosszul vagyok ha a szex meg a durvaság egy mondatban szerepelnek, de ettől még ha másnak ez tetszik... Csak rám ne akarja erőltetni. Viszont félek, hogy mi lesz ha egyszer párkapcsolatra adom a fejem... Nagyon úgy tűnik, hogy manapság ez gyakoribb... :/ Nézd meg a szex témakörben is mennyi kérdés van, ahol arra kíváncsiak ki hogy szereti a szexet... A többség általában a durvábbat kedveli, legalábbis ezt válaszolják... Ha valakinek valami fétise van, akkor az is szinte tuti valami erőszakosabb dolog. :/ Elég ijesztő.
2015. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, ezért is zárkózom el mostanában férfi létemre az ismerkedéstől. Nagyon mocskos ez a kor. Talán még nincs minden veszve.
2015. aug. 17. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nagyon mocskos ez a kor.":D

Szentfazék vagy?:D


Egyébként nekem nincs bajom azokkal, akiket nem vonz a szexualitás 'keményebb' oldala, de ez nem mocskos vagy beteg dolog. Ízlés. Valaki a sovány nőket szereti, valaki a vékonyat, valaki szereti, ha elfenekelik, valaki nem. Téged miért izgat, ha gyengéden a nyakadat csókolgatják? Más meg szereti azt IS, ha fojtogatják. A kettő nem zárja ki egymást. Nem folyton akarok vadulni én sem, de ha nincs meg a másikban a vágy időnként erre, az számomra unalmas. Lehet, hogy másnak tökéletes, nekem szexuálisan egyszerűen nem kielégítő, és kész.


Nem kell kérdezgetni, hogy "ebben mégis mi a jó???", istenem, ez olyan hülye kérdés, mint hogy "miért szereted a pisztáciafagyit??? miért nem a csokoládét???"

:D

2015. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj b...d meg, de ez k..vára nem ízlés dolga. Az, hogy valaki szereti, hogy fojtogatják még bele is halhat. Ezt szeretni? A veszélyes dolgokat? Az életünkkel játszani nem szabad. Persze, hogy van mindenkiben rossz, de ezekkel meg lehet vívni a harcunkat. Az, hogy valaki meleg ízlés dolga-e vagy betegség? Persze, hogy betegség, amit viszont nem ítélek el. Azt viszont ha két ember kínozza egymást nem tudom megérteni. Ez hol hasonlítható a vékony/kövér nő ellentétpárhoz?
2015. aug. 19. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!