Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ha nincs pasitok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha nincs pasitok, akkor nyitottak lennétek, ha egy pasi, akit ismertek, kapcsolatot akarna veletek?

Figyelt kérdés
Es pl ha elhivna sétálni és kettesben akarna lenni veletek... :)
2015. aug. 7. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy bejön emberileg, akkor természetesen. A legjobb helyzet olyannal ismerkedni, akit már valamennyire ismerek. (A barátommal nagyjából így jöttünk össze... ismertük egymást társaságból, aztán elkezdtünk kettesben találkozgatni. A második randin össze is jöttünk, és azóta nagyon jól megvagyunk.)
2015. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont azt kedveltem, ha szingli voltam és ismert, addig sima baráti kapcsolatból lett párkapcsolat :) Ismeretlenekkel sokat buktam néha. Viszont csak akkor jöttem össze vele, ha meg volt a vonzódás, kölcsönös szerelem, kémia stb... viszont volt olyan, hogy rendkívül cuki, aranyos pasi próbálkozott, de nem kellett, mert nem vonzódtam hozzá. Szóval ez kell :)
2015. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
# 2: Igen, ez így van. Viszont hozzáteszem, hogy korábban a barátomat semlegesnek tekintettem, tehát nem vonzódtam hozzá, de nem is taszított. Viszont amikor elkezdtünk találkozgatni, nagyon megvolt a közös hullámhossz köztünk, ezért kezdtem el hozzá vonzódni. Azóta viszont nagyon...
2015. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak ha elég jól néz ki.
2015. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én barátomat kifejezetten utáltam, aztán összebarátkoztunk, egy ideig ment a huza-vona, majd kialakult a párkapcsolat. De ehhez kellett az, hogy jobban megismerjem és legyen köztünk vonzalom. Engem is elutasítottak már, én is más férfit, mert hiába hozta volna le nekem a csillagokat, gondoskodó lett volna, önálló, dolgozó, de egyszerűen nem lettem szerelmes belé, nem ment...
2015. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb szerintem. :)
2015. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert csak olyanokkal járok akibe szerelmes vagyok. Ha ismerem a pasit régebbről, akkor ha eddig nem éreztem iránta semmit, akkor ez nagy valószínűséggel egy sétától nem fog megváltozni.
2015. aug. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze ha tetszik belsore (az a legfontosabb) meg nem rossz kulsore,en a gyerekkorombol ismert haveromba estem bele,pedig egyaltalan nem az esetem. L.
2015. aug. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!