Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire elfogadhatatlan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadhatatlan ha egy 3 órás aktus végére kimerülök?

Figyelt kérdés
Kimerülök és fájdalmat érzek a hüvelyemben. Emiatt alkalmatlan vagyok?
2015. aug. 1. 23:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ő az aki jobban erőlteti, de nem hiszem hogy azért a 3 óra kevés lenne amiből legalább fél óra orális szex a részére. Sajnos kimerülök egy idő után. Lehet hogy a nők többsége bírja, én nem. Sikosítóval nem probáltam soha.
2015. aug. 2. 00:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről mindenképp.
2015. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szeretetteljes együttlét, amit elmeséltél, hanem izzadságszagú szolgálat. A te örömöd hol van a fontossági sorban? Kihasználnak,de erre gondolom te is rájöttél már. A kérdés csak az, hogy miért hagyod?
2015. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Atya világ, van valami problémája, hogy 3óra kell neki mire elmegy? Vagy hányszor élvez ez idő alatt 6x? Vagy te vagy tapasztalatlan? Nem értem. Valahogy nem tudom össze rakni a képet... Bocsi
2015. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Valaki mondta már nektek, hogy a szex normál esetben nem egy nem szeretem de muszáj fizikai munka?


Nincs azzal semmi gond, ha valaki 3 órán át szereti, de ha te nem, akkor miért csináljátok ennyi ideig?

2015. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyik exem is olyan volt, hogy a legrövidebb szexünk kb. 1 óra volt, de előfordult olyan is, hogy 3 órán át tartott a dolog. Én annak idején többnyire bírtam, de elhiszem, hogy kimerítő dolog, én is volt, hogy szóltam neki, hogy abba kellene hagyni. Ha már nem érzed annyira jól magad, akkor szólj rá, hogy hagyjátok abba, ha köcsögösködik emiatt, akkor meg ott kell hagyni.
2015. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kamu, ahogy van!
2016. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!