Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy életem szerelmének nem kellek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 14:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

de már régen viszonozta. ez nem csak rajongás.

egyébként én vagyok a nő.

2015. júl. 23. 16:05
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... én is átéltem ezt.

Nos, akárki akármit mond, a megoldás az, ha nyitott szemmel jársz és ismerkedsz, mert igenis találkozhatsz egy másik "életed szerelmével"! Ha friss lenne a dolog, nem ezt mondanám, de másfél év után már mindenképpen. És mindig ELŐRE tekints, ne ragadj le a múltban!

2015. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha összetartoztok, a sors megoldja, tehát fölösleges aggódni ezért. Ha nem tartoztok össze, akkor ő nem életed szerelme, csak egy ember, akivel valami más dolgod volt, életed szerelme pedig idővel jön. Tehát megint csak fölösleges aggódi.
2015. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

Ha ő lenne életed szerelme akkor veled lenne és élnétek boldogan míg meg nem haltok de nincs veled, bármi is a kifogás, szóval nem ő életed szerelme.


Hány éves vagy? Ugye nem 15?

2015. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Saját véleményemet mondom el és nem olvastam a a válaszok tehát attól függetlenül írom most ezt ...

Hogy elfelejtsd csak annyit kell tenned ,hogy vársz...

De persze emellett próbálsz szépen lassan elfeledkezni róla.. Nem azt mondom ,hogy mostantól nem gondolhatsz rá hanem egyre kevesebbet... És próbáld elfoglalni magad ,hogy még szabadidőd se legyen gondolni rá... És ezzel csak azt akarom mondani ,hogy csak úgy tudod elfelejteni ha te is tovább akarsz lépni és újra kezdene/elkezdeni valaki mással...Hidd el egy idő után menni fog csak akarni kell továbblépni különben depressziózni kezdesz leépíted magad ami elég sz*r ... Úgy hogy hajrá !!! :)

2015. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nagyon ismerős az érzés. Ilyenkor nagyon fontos a pozitív gondolkodás.Hmm..Én is azt gondol(t)am valakiről, hogy ő életem szerelme. Azt gondoltam nem lehet másképp.Aztán fel kellett ébrednem és akkor jött a depresszió, amit nem kívánok senkinek.Azt csodálom, hogy úgy túl tudtam lépni, hogy nem mentek pszichológushoz, meg nem is nagyon tudtam beszélni erről. Ma már párkapcsolatban vagyok 2 éve meg előtte is volt meg voltak akik megtetszettek. De hazudnék ha azt mondanám, hogy nem szokott eszembe jutni.Sajnos van akinek egy élet is kevés a felejtésre. Azóta sem éreztem sajnos senki iránt olyat és már eltelt 11 év. De úgy gondolom, hogy nem szenvedhetek egész életemben valaki miatt akivel reménytelen a dolog.
2015. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!