Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, lányok! Ti milyen pasikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ti milyen pasikra buktok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy a gyengéd, talán már érzelgős típus, vagy azokra a macsókra, akik tökösek/kemények? Tudom, utóbbinál vékony a határ a kemény macsó, és a bunkó gyökér között. Ha van is, azok is inkább a filmekben, és nem a valóságban vannak. Én az érzelmesekhez tartozom, kicsit sírós srác vagyok.. Nektek melyik jön be jobban?

2015. máj. 24. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Legyen érzelmileg intelligens, de egy kiskutya láttán ne lábadjon könnybe a szeme :D

Legyen határozott, illetve tudjon megvédeni, apró vagyok és igencsak törékeny. :) Az is fontos, hogy könnyen tudjon más emberekkel kapcsolatot kialakítani, mert volt olyan barátom, aki házibuliban egész este csak maga elé meredt. :(

2015. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

mindkettőből legyen benne egy kicsi :) Tudjon érzelmes lenni. Imádom, ha egy pasi pl. könnyezik egy szép filmen és tudja mi az a romantika. Hozzá lehet bújni és szeretni :)

De, azért legyen kemény is. Pl. ha valaki megtámadna, azért ne csak ott álljon és sírjon rajta :))

2015. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Ezek közül egyik se.
2015. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arany középút. :)
2015. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Az arany középút. Nem szeretem, ha egy pasi annyira érzékeny, hogy mindenen elsírja magát, az az én feladatom. De attól még lehet érzelmes, gyengéd, sőt, kell is, hogy az legyen- de tartson mértéket, ne legyen nyálas vagy túl csöpögős. A tökös/kemény dolgot azt támogatom, de azt is csak mértékkel, és azt is jelleméből fakadóan- volt egy pasim, aki mindenáron el akarta kerülni, hogy papucs legyen, ezért tudatosan rájátszott a "macsóságra", ami nagyon de nagyon rossz volt. Eleve a cselekvések (utcán rángat, még apróságokban sem enged a kedvemre tenni, stb) sem jöttek be, de hogy érezhetően megjátszott volt... Azt szeretem, ha határozott, tudja mikor minek van itt az ideje, így mikor kell és lehet, akkor igenis gyengéd, romantikus és érzelmes.
2015. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem baj ha sírós vagy, csak legyen elég pénzed.
2015. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

180cm felett,15-17cm közötti farokméret,szép fogsor,sötét rövid és dús haj! gyönyörű tekintet...(külsőre)


belsőre: határozott,humoros,szeressen programokat csinálni velem,kimozdulni,barátokkal lógni,szexelni jókat,tudja mi merre hány méter és hány óra van fél8kor!

2015. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, de inkább az érdekelne, hogy melyik a kettő közül? Mondjuk, csak ha az egyik tulajdonság lehetne meg benne. És a kettő közül kellene választani. És mondjuk minden pasi ilyen lenne, vmelyik tulajdonság a kettő közül.
2015. máj. 24. 23:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen választani kell akkor a macsót választom, pedig az én pasim is inkább romantikus, érzelgős típus :D lehet pont ezért
2015. máj. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen választani kellene kettő közül, akikben szinte végletekig megvan az egyik, de a másik nincs, akkor inkább maradnék egyedül, és nem választanám egyiket sem. De esetleg ha nem bunkó, és határokon belül van, akkor a tökös/kemény verzióra szavazok.
2015. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!