Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálhatja? Velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja? Velem van a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretem és nem vettem észre eddig, hogy baj lenne a szexxel köztünk. Szóval röviden, mivel nen szedek gyógyszert, nem szokott belém élvezni és néha, mielőtt elélvezne, általában abbahagyjuk. Nem tudom miért van így.. és mostanában azt vettem észre, hogy ilyenkor megvárja amíg elalszom és kiveri magának. Annyira rosszul esett ez nekem. Kevésnek érzem magam. De ha nem jó neki velem miért nem mondja? Mit tegyek? Rá kérdezni nen szeretnék mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni sem őt, sem magamat!

2015. máj. 13. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál, most őszintén? Ha abbahagyjátok, mielőtt ő elélvez, nyilván illene neki valahogyan befejezned, nem? Ha te nem teszed meg, akkor meg ő fogja, abszolút jogosan... Nem is értem, hogy nem jut eszedbe kézzel vagy szájjal őt is a csúcsra juttatni... Jogosan érzed magad kevésnek, ugyanis semmit se nyújtasz neki, szóval ideje megerőltetni magad.
2015. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj! Nekik néha erre is szükségük van, saját ritmusukban, saját vágyaik szerint. Azt hogy érted, h. abba hagyjátok? Ő nem élvez el, vagy kézzel befejezi, esetleg te fejezed be neki? Jobb lenne védekezni, hogy kerek teljes legyen a szex!
2015. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szokott valamelyikőtöknek orgazmusa lenni? Ez itt a nagy kérdés.
2015. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz gyógyszert akkor használjatok gumit, és akkor nem kell befejezni mielőtt ő elélvezne, és akkor neki sem lenne szüksége a befelyezésre. De amíg nem így van, addig szerintem is illene neked befelyezni őt valahogy (kézzel, szájjal), netalán akkor ő simán csak ráveri a hasadra, melledre, ha nem akar beléd élvezni. Szerintem millió jobb megoldás van annál, hogy simán teljesen abbahagyjátok, nehogy gyerek legyen belőle, ez éppen az egyik legrosszabb. Hosszú távon én elég frusztrált lennék. Javasold neki, hogy akkor fejezze be veled. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem kellene utána a takaró alatt sutyiban maszturbálnia... De te nem ezt csinálnád amúgy? Abbamarad a szex, mielőtt neked jó lenne. Feszül benned a vágy, elaludni sem tudsz... Egy jó kis orgazmus sokat segít.
2015. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, szokott.

Van amikor ráélvez a hasamra, és ezzel nincsen is semmi bajom. Vagyis örülnék neki ha mindig igy lenne...

2015. máj. 13. 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na most ezt nem értem!


1. Szexeltek és még mielőtt bármelyikőtök elélvezne abba hagyjátok és atána így felizgult állapotban alvás?


2. Vagy Te a szex során eléred az orgazmust, azaz kielégülsz, de ő - gondolván a védekezése - nem élvez beléd, abbahagyja és utána alvás, mert más már nem történik részedről?


3. Vagy kölcsönös megállapodás alapján csak hergelitek egymást és kötelező orgazmus nélkül kellene aludnotok, de ő ezt a szabályt megszegi és titokban kiveri?


Most melyik a három közül?


Ha 1-es, akkor mindketten kretének vagytok,

ha 2-es, akkot Te vagy a kretén,

ha 3-as, akkor ő a kretén!


Döntsd el te!


Aztán tájékozódj mi lenne a szexualítás lényege, mik az élettani funkciói, és milyen hatása van a szervezetre. Továbbá az orgazmus mennyiben szükséges alkotórésze a teljes testi-lelki harmónia megteremtésének!


Ha cak nem a mazoizmus ilyen érdekes formáját választottátok!

2015. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:
100%

Elég gáz amikor az ember magára van utalva a mellette alvó nője mellett...

Nekünk bejött ilyen védekezés mellett, ha a kihúzás után a nő összezárta a combjait és a csiklókára élveztem...

De ne érezd befejezettnek az aktust, amíg ő el nem élvezett.

2015. máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi de veled lehet a baj, amikor elelveztel ragadd meg a farkat es elegicsed ki, szajjal vagy kezzel, ne varja semmire sem hanem csinald vegig..Szerintem fiatal lehetsz es tapasztalatlan...bocsi a helyesirasert
2015. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Rá kérdezni nen szeretnék mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni sem őt, sem magamat!"

Köszönöm, nincs több kérdésem.

2015. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!