Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami baj lehet velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet velem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval járok egy fiúval, aki nagyon kedves, intelligens, figyelmes, helyes, szóval minden megvan benne, amit egy lány csak kívánhat. A tenyerén hordoz, nagyon-nagyon szeret, nagyon szerelmes. Én pedig állandóan vívódok magamban, hogy vajon mit érzek iránta. Mert nagyon fontos nekem, szeretem, de nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e. Nem érzem azt, hogy minden pillanatban vele szeretnék lenni. Pedig ilyen fiúra vágytam. Lehetséges, hogy nem vagyok az a szerelmes típus? Ilyen hideg lennék? Borzasztó ez az állandó vívódás az érzelmeimmel.

2015. ápr. 3. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A világgal van a baj, benne van a levegőben a földben az emberekben.
2015. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem vagy szerelmes, de attól még szeretheted és lehetsz vele. Arra figyelj magadban, hogy mi a jó neked. És ne ilyenekre, hogy minek kellene lennie.
2015. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Újabb bizonyíték arra, hogy a nők mindig valami többet akarnak, nekik semmi sem-jó...
2015. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy pedig nem minden igaz abból amit állítasz róla.
2015. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most bukod el az életed,mert megbánhatod,hogy nem tetted meg
2015. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mármint mit nem tettem meg?
2015. ápr. 3. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:
mert olyan embert nem fogsz találni még egyszer az életedben ,akiben ezt mind megtalálod
2015. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem is olyan emberre van szüksége akiben mindez megvan, hanem olyanra akit szeret
2015. ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A feromonjaiból az agyad úgy ítéli meg, hogy a fiú immunrendszere nagyon hasonló a tiedhez. Az utód biztonsága érdekében az az előnyös, ha a szülők immunrendszere stabil, de különböző. Így viszont nem fog beindulni a szerelmet kiváltó hormonok termelése. Hát ezért
2015. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!