Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy szeretem-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szeretem-e a barátomat, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mi a szerelem voltam már az, az előző barátom megcsalt,összetört.Januárban kezdtünk el randizgatni a mostani barátommal,február eleje óta együtt vagyunk.Ő nagyon szerelmes belém én azonban nem érzem azt,mint korábban éreztem nagybetűs szerelem néven.Mit tegyek?Adjak pár hónapot a kapcsolatunknak vagy lépjek tovább?Másnak volt valami hasonló esete?

2015. márc. 20. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom ebből a helyzetből nincs, azonban egyik barátnőm pont ugyanilyen helyzetben volt. Neki azt tanácsoltam, hogy adjon a dolognak egy kis időt. Ha te is egy hosszabb, tartalmasabb kapcsolaton vagy túl akkor lehet, hogy még a régit keresed ebben a kapcsolatodban is, pedig picit hagyd, hogy megmutassa ő miben más. Azonban ha adtál neki időt (kb, szerintem 2-3 hónapot) és még mindig nem érzed, hogy szereted akkor őszintén mond meg neki a dolgokat és ne játssz vele, még ha tetszik is hogy oda-vissza van érted.
2015. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!Szóval adjak még 2-3 napot a dolognak?
2015. márc. 20. 21:55
 3/7 A kérdező kommentje:
*hónapot
2015. márc. 20. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Minimum 2 hónap alatt nem kezdtél érezni ...

Nem tudom. Érdemes e huzni még?

19/L

2015. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez csak meddő gatyázás. A szerelmet kierőszakolni nem lehet. Az vagy jön, vagy nem. Nálad nem. Lépj tovább.
2015. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akik igazán csak egyszer képesek szeretni. Te lehet h ezen már túl vagy, így nem biztos hogy érdemes ugyanazt az intenzitást hajszolnod, lehet h meg kell békélned az enyhéb,, kevésbé szélsőséges érzelmekkel a jövőben.
2015. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha mostanaban szakitottal akkor kell ido a kovetkezonek.

hogy kitisztuljon. addig.. meseld beagadnak.

en vagy 4 honapja szakitottam... vagyis megcsaltam baratnomet.

es most kezdem elfelejteni. es rajonni h mennyi szeretem a mostani baratnomet.

szoval ja. adj neki meg idot.

esetleg ha erzel valamit exed irant akkot szerezd vissza.. bar ez. utobbi eleg abszurd lenne.



18/f

2015. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!