Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam, akibe nagyon beleszerettem! Hatodikosok vagyunk, 12 evesek. Eddig nem tetszett nekeem, de iden teljesen beleszerettem!!! Ezzel csak az a gond, hogy van egy osztalytarsnom, akivel nagyon joban vagyunk, legjobb baratnok. Abba a fiuba tavaly szerelmes volt es iden mar csak tetszik neki...es nem ertem a fiut! Van amikor udvarol nekem, van amikor a baratnomnek. A baratnommel szivesen smsezik, velem meg nem. De egesz oran nez! Es ha odanezek, elkapja a tekintetet. Es van amikor hozzamszol es dumaluk par szot, de van amikor egesz nap hozzam sem szol! Es nem ertem ezt!!! Mit tehetnek, hogy biztosan engem szeressen?

2015. márc. 11. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd meg a leckédet,aztán pihenj. 12évesen nyugi legyen.
2015. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar megirtam. De nem ertem mi baj van azzal, ha valaki 12 evesen szerelmes? Biztos vagyok benne hogy mindenki volt mar az oviban is szerelmes!!! A szerelem olyan, ami nem korosztalytol fugg! Persze nem arra gondolok hogy maris lefekudnek vele!!! Azert hulye meg nem vagyok!
2015. márc. 11. 17:07
 3/3 anonim válasza:
Én is hatodikos lány vagyok, nekem is tetszik az osztálytársam, szakasztott ez az eset. Azt mondom, ha ez nem a tipikus "tetszik, mert mindenkinek tetszik valaki" eset, hogy viselkedj ugyanúgy. Belédesett, ha folyton néz. Makacs fiú, rossz a kedve amikor nem szól hozzád. Ne csinálj semmit, észrevett már.
2015. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!