Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véleményekre lennék kíváncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre lennék kíváncsi, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. 15 éves koromban beleszerettem a középiskolás biológiatanáromba. Elég közeli kapcsolatba kerültem vele, rengeteget beszélgettünk, néha még egy-egy kétértelmű megjegyzést is tettünk egymás felé. Én úgy viszonyultam hozzá, mintha csak szimplán kedvelném a tanáromat, de - néhány kétértelmű megjegyzést leszámítva - nem igazán mutattam, mennyire odavagyok érte. Úgy viselkedtem vele, mint a barátaimmal.

Ő is nagyon közvetlen és kedves volt velem, párszor még félreérthető mondatai is voltak irányomba, így néhány iskolatársam mondta is nekem, hogy biztosan tetszem neki.

Én ezt elképzelhetőnek tartottam, és - habár nagyon vágytam rá - tiszteltem benne, hogy azokat a helyzeteket sem használta ki, amikor kettesben voltunk. Vannak huncut megnyilvánulásai, de ugyanakkor igencsak félénk ilyen téren. Másrészt borzasztó erkölcsös és erősen vallásos is. Lehet, hogy ezek is közrejátszottak sok dologban.

Sokszor nagyon mély témákat vitattunk meg, szinte már azt mondanám, hogy olyan volt, mint egy barát.

Mióta elballagtam, csak néha beszélgetünk, de azon néhány alkalommal mindig visszajön az a mély, baráti hangulat a beszélgetéseinkbe.

Nekem azóta már a 2. komoly kapcsolatom van és most is boldog szerelemben élek a párommal, de néha bevillan ez a tanárom és olyankor szinte depresszióba süllyedek. Azt hiszem még mindig vágyom rá...



2015. febr. 9. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Banyek, akkor mégse lehet olyan boldog a párkapcsolatot. Szegény srác, nem is sejti, hogy egy olyan nővel van együtt, aki nem vonzódik hozzá maximálisan.


Ciki

2015. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen. O az, aki miatt barmikor el fogod dobni az eletedet. Jobb,ha sose talalkozol vele. Nekem is volt ilyen platoi szerelmem. Elgyengult tole a labam, holott volt normalis kapcsolatom. Egyszer atleptuk a hatart. Kb tiz ev utan. Mindkettonk elete rament es mi sem maradtunk egyutt.
2015. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő:


Boldog vagyok a párkapcsolatomban, különben nem lennék együtt a párommal már évek óta :) De ettől függetlenül néha eszembe jut ez az extanárom és olyankor rossz kedvem lesz. Erről a történetről a jelenlegi barátom is tud amúgy, aki ilyen esetekben mindig maximálisan mellettem van és támogat.

Nem hiszek a feltétlen monogámiában. Hiszek abban, hogy az ember több emberbe is lehet szerelmes, nem csak egybe. Az már más tészta, hogy ezekből mennyit akar megvalósítani, akar-e több kapcsolatot stb.

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2015. febr. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!