Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a fiúval jól ismerjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiúval jól ismerjük egymást, mindent tudunk egymásról (de nem járunk), az unalmassá vált beszélgetéseket mivel dobhatnánk fel?

Figyelt kérdés

Minden nap beszélünk, de már kezd unalmassá válni az, hogy mindig ugyanazokról a dolgokról beszélünk. Nagyon jól ismerjük egymást.Szeretném valamivel feldobni a hangulatot.

Sajnos a távolság miatt nagyon ritkán találkozunk, igy telefonon, skypeon beszélünk. MEgbizunk egymásban, még a titkolt eseményeket is megbeszéltük a gyermekkorunkból. 19 L



2015. febr. 5. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az én tapasztalatom, hogy semmivel sem. 3 évig beszélgettem egy lánnyal, akivel nagyon jó barátok lettünk, mindent elmondtunk egymásnak (legalábbis azt hiszem), de ő egyre kevesebbszer írt, és a beszélgetések is egyre rövidebbek voltak. Mikor felhoztam ezt, és megkérdeztem, hogy mi történt köztünk, annyit válaszolt, hogy "nem tudom". Akkor mondtam, hogy ennek legyen vége inkább.
2015. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább csináljatok valamit, ne csak beszélgessetek.
2015. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bazki én 16 éve beszélgetek minden nap a feleségemmel, mégse válik unalmassá.
2015. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Igen, mert együtt éltek. A környezetetekben történő dolgok nagy része mindkettőtöket érinti. Perceket beszélhettek akár arról is, hogy már megint drágább lett a tejföl a sarki kisboltban. Vagy, hogy már megint be kell fizetni a villanyszámlát. Vagy, a szomszéd Marinak unokája született, vagy találtál egy jó lekvár receptet az interneten, vagy holnap pogácsát sütsz, stb... De egy olyan emberrel, akivel nem laksz együtt, nem szokás ilyeneket megbeszélni. A legjobb barátommal sem szoktam megbeszélni, hogy milyen volt az ebéd, vagy hogy mikor tartunk mosást, még ha napi szinten találkoztunk is.
2015. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!