Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg fogja érteni mi a szerelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni mi a szerelelem, szeretet, barátság?

Figyelt kérdés

Pasinak egy kicsit érzékeny vagyok. Szeretek egy lányt (17) 5 hónapja.

:)


A távolság miatt marad a telefon, chat. Állithatom ismerjük egymást A-Z-ig. Mégis a hétköznapok kommunikációjában sok a félreértés. Eddig mindig megtudtuk beszélni, kibékültünk. De a kérdésben szereplő 3 szó, amit kimondott, -ő se tudta mit érez pontosan- a kommunikációra, érzelmekre épül.

Ha tudtam mire van szüksége(lekommunikálta) betartottam.

Van esélyem hogy megérti a miértjeim?

Hogy a barátságát is sokra becsülöm?

Hogy ott vagyok neki minden pillanatban ha rossz kedve van, problémája van tudja.

Szeretem ahogy van, amilyen!

Ne érezzem időnként mellőzöttnek magam csak ez volt a kérésem.

Ha olvasod! Szeretlek! :) :*



2015. jan. 25. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
*-* -_-
2015. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan meg fogja érteni, de amíg nem vagytok együtt élőben minél többet,addig lehet nem veled fogja megélni ezeket.
2015. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!