Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem jutunk a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jutunk a baratommal egyrol a kettore?

Figyelt kérdés

A baratommal kb. 2 hete vagyunk eggyutt, azelott pedig csak ismerkedtunk, eggyutt bulizgattunk 1 honapig. Most pedig ugy erzem mintha egyedul lennek, mintha egyaltalan nem lenne baratom. minden nap beszelunk este 2-3 orat max. es egesz nap le se szar, es 1 heten egyszer talalkozunk de most az is elmarad betegseg miatt. Miert nem komolyit / komolyitunk egy kicsit? Nme vagyok neki eleg fontos? Vagy meg csak tul friss a kapcsolat?! ez ha igy folytatodni szerintem nem fog hosszutavon folytatodni :( Pedig en nagyon szeretnem, mert nagyon szeretek vele lenni, es ahogy mutatja szerintem o is szeret velem lenni, nem erzem meg ugy hogy szerelmes lennek, de nem is tesz erte hogy bele szeressek.. nagyon kiabrandito ez a helyzet..

Normalis valaszokat varok, es elnezest az ekezethiany miatt ! ( attol meg tudok irni ;) )

koszonom elore valaszaitokat !


17/L, baratom 19/F



2015. jan. 9. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
egy kis izgalomra vágysz gondolom...de igen meg ez tul friss meg ott van neki a munka/tanulas azert nem tudtok gyakran talizni de ha beszeltek napi 2-3 orat akkor csak nem szar le
2015. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de tökre ugy érzem hogy nem érdeklem őt.. nem is keres szinte egy egyáltalán, ezen a másfél hónapja még fel sem hívott, azt sem tudom milyen a hangja telefonba. és engem ez az egész szituáció nagyon eltud szomorítani..
2015. jan. 9. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég szomorú.

Ha pedig csak te keresed akkor méginkább!

2015. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!