Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy "Miért nem jöttök össze, nagyon összeilletek". Az egyik lány osztálytársam (állítólag egy közös ismerős által) megtudta, hogy szetelmes belém, de nem tudom, hogy komolyan mondta-e ezt.(szokott ilyenekkel viccelődni). Nem vagyok az a szuper modell alkat. Ezért is nem vagyok benne biztos, mert szerintem nem szerethet belém egy fiú sem. Értelmes válaszokat várok.

2015. jan. 5. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és miért becsülöd alá magadat ennyire?
2015. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok és azért, mert csúnya vagyok.
2015. jan. 5. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Más is mondta, hogy csúnya vagy? Sok lány csak képzeli magáról, hogy csúnya, pedig nem az.

Amúgy meg még sok változáson mész majd keresztül, hisz elég fiatal vagy még.

2015. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szokták mondani ezt: Ha olyan lennél, mint a ...(én nevet nem akarok írni) akkor biztos nem lenne fiúd, mert olyan ronda lennél.
2015. jan. 5. 20:04
 5/9 anonim válasza:
Kérdezd meg a barátnődet, hogy viccelődött-e vagy tényleg komolyan mondta azt, hogy szerelmes beléd az a fiú. Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy egy nagyon szép lány vagy.:)
2015. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha látnál mást gondolnál harmadik. Nem a barátnőm, hanem az osztálytársam, nem vagyunk valami jóban. Nem is értem miért mondta ezt el.
2015. jan. 5. 20:58
 7/9 anonim válasza:
Harmadik vagyok. És miből gondolod, hogy csúnya vagy? Privátba küldesz magadról képet?:) 14/f
2015. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 7-es nem a harmadik, bizonyításképp nézd meg a kiírása alján nincs ott, hogy ,,A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad".

Amúgy én vagyok az első és a harmadik válasz írója.

2015. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én az 5. meg a 7. Választ írtam elnézést! Máshogy értelmeztem ezt a ki hanyadik válaszoló dolgot.
2015. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!