Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék úgy szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék úgy szakítani, hogy utána ne bolonduljak meg és jöjjek újra össze vele?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt egy velem egyidős fiúval mind a ketten 19 évesek vagyunk. Most 1 hete szakítottunk de nem bírtam nélküle ő se nélkülem így megint együtt vagyunk. Azért szakítottunk mert az exem hiányzott és mert üresnek éreztem az egészet és nem igen mutatott ki erős érzelmeket ő se bár még azért a kapcsolat elején vagyunk de ha már most nem jó akkor később sem lesz. Még most is kötőtök az exemhez de nem ez a fő ok hanem mert egyedül szeretnék lenni és élni kicsit még. De félek ha szakítok vele megint jön az érzés hogy mégis szükségem van rá mert 0-24 ben együtt vagyunk mellette kelek és ez az érzés nagyon fog hiányozni meg pár utcára lakik tőlem és a sok dolog amit terveztünk a jövő stb. És tudom amilyen bolond vagyok ezért megtörök és megint összejövünk pedig nem szabad ha nem működik akkor megint csak szenvedés lenne. De szakításnál fel fog megint törni bennem az hogy ő tökéletes nekem meg szeretem. (de tudom hosszútávon nem menne) Mit tegyek?

19/L



2015. jan. 2. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
mond meg a csávónak, mert szegényt csak pótléknap használod.....
2015. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mond meg neki, aztán meg ne a síratós sz**är idézeteket meg zenéket hallgasd és ne a nyálas közös képeiteket nézegesd és ne a féjszbukon tölts az idődet hülye idézetekkel teletöltve
2015. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szokásom idézeteket kitenni és nem hallgatok siratós zenéket. Csak félek hogy megpróbál keresni visszajönni hozzám ahelyett hogy rájönne jobbat érdemel. És akkor én is meghülyülök és erősnek kéne lennem mert nem érdemli hogy játsszak vele a saját hülyeségem miatt és erre kéne megoldás hogy észnél legyek én is.
2015. jan. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!