Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólna ehhez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna ehhez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy volt osztálytársam, akivel majdnem "jártunk". Nem beszéltünk három hónapja, mert én nem írtam rá stb, de tudjuk, hogy még most se felejtettük el egymást. Most kezdtük a gimit. Szerintetek gáz lenne ha karácsonyra küldenék neki vmi kis ajándékot, virágot? Köszönöm a válaszokat. 15F

2014. dec. 4. 03:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Aludj pisis épphogy szörösödik a p.... a tanulással foglalkozz inkább
2014. dec. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
4.78as átlaggal, úgy érzem, eleget foglalkozom vele ;)
2014. dec. 4. 03:11
 3/16 anonim ***** válasza:
Bocsi ha itt teszel fel ilyen kérdéseket nem tünsz komoly egzisztenciának kár bizonygatnod
2014. dec. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ésszerűbb lenne inkább beszélgetni vele, nem pedig ajándékot küldeni.
2014. dec. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Se érzelmileg se értelmileg nem vagy olyan szinten még ez látszik a kérdésből felnött érett férfi nrm kérdez ilyet mert biztos a dolgába te gyerek vagy még
2014. dec. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na söprés aludni én a te korodban 9 kor már aludtam nagyon elvagytok eresztve az a baj unalmadba nem tudsz mit kérdezni mert társaságra vágysz magányos vagy ilyen van lehet nem is gondolod komolyan a kérdést csak valaki szoljon hozzád
2014. dec. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Régen a te korodba iskolába járni kiváltság volt a fiuk dolgoztak kemény fizikai munkát ők már férfiaknak számitottak nem is volt gondjuk a csajozással a munka önbizalmat adott és nem unatkoztak éjjel a neten kapd össze magad légy férfi ne kérdezz butaságokat
2014. dec. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:D
2014. dec. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
milyen majdnem "járni"?
2014. dec. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak leégetnéd magad.
2014. dec. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!