Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagy egy lanyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3levy4szer7 kérdése:

Ha szerelmes vagy egy lanyba megtud teceni mas csaj?

Figyelt kérdés
Most en eszt ugy ertem ha en szerelmes vagyok nem jon hogy mas csajal smacizak?vagy mas csajra ranezek?csak o kell nekem? vagy mijen erzes ez pontosaban ? jo lenne egy pontos leiras hogy mit is hoz ki az emberbol a szerelem .....(jo lenne ha csak ojan valaszolna aki jartas a temaban)

#szerelem #leírás #megvaltoza #hozki
2014. dec. 1. 03:35
 1/7 anonim ***** válasza:
OMG.
2014. dec. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudok hejesen irrni magyarul nem magyarorszagi vagyok bocs
2014. dec. 1. 03:43
 3/7 A kérdező kommentje:
nem magyarorszagi vagyok nem tudok magyarul hejesen irni bocs
2014. dec. 1. 03:45
 4/7 anonim ***** válasza:
huhh ez forró, nem beszélni ezt a nyelv látni
2014. dec. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hová valósi vagy?
2014. dec. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Más csajok tetszhetnek, nem vakulsz meg attól hogy szerelmes vagy. Két évig nagyon szerelmes voltam az akkori barátnőmbe, ettől még megnéztem a csinos lányokat az utcán és nyilván tudtam hogy melyik kolleginám néz ki nagyon jól, viszont egyáltalán nem vágytam arra hogy mással legyek, a legdögösebb playmate-et is visszautasítottam volna akkoriban.
2014. dec. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hah... Hogy mi a szerelem? Egy őrült dolog ami elveszi az ember eszét (nem a jó értelemben). Nem tudom hallottál-e arról, hogy: "Hűséget fogadtam nem vakságot" ez ebben a formátumban igaz is, de például a "smacizás" kategória már nem. Ha tetszik egy lány mondd meg neki, ha meg annyira nem gondolod komolyan (értem ezt arra, hogy más lány is tetszik neked) akkor szerintem inkább hagyd...
2014. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!