Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végleg vége? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg vége? 16/L

Figyelt kérdés

Baratommal lassan 8 honapja vagyunk egyutt ami nalam rekord es 3 napja atmentem hozza ahogy szoktam es amig en fekudtem az agyon es unatkoztam addig o folyamatosan gepezett.nem jatszott.a nezen nezett valamit...en meguntam es hazamentem minden szo nelkul.bezartam az ajtot.utanam se jott(bar mondjuk o ilyen fajta).facen se irt,fel se hivott.es meg o van megsertodve....tegnap este szakitott velem hogy allitolag en ezt nem birom es hogy ennek semmi ertelme....nem is mondok ra semmit...szeretjuk egymast nagyon de ha komolyan EZERT szakit velem akkor en nem tudok vele mit csinalni es nagyon faj hogy nincs velem.sirok is meg ilyenek...

Segitsetek,koszi



2014. nov. 29. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
csak kihasznált, nem is érdekeled
2014. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd már a fenébe, ennek a kapcsolatnak annyi! Nem szeret és kész! Keress mást, hidd el lesz sokkal jobb!
2014. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen. hagyd nem éri meg.
2014. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerelem nem tart örökké. Már nem akart igazán veled lenni. Ez nyilván fájdalmas, de majd feldolgozod, és akkor minden rendben lesz. Ezen mindenki keresztülmegy...
2014. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!