Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom szeret, de alig akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeret, de alig akar találkozni velem, miért van ez?

Figyelt kérdés
A pasim tudom hogy szeret, és azt is tudom, hogy nincs senkije. Mégis mindig van valami, ami miatt tologatja a napokat, és mindig úgy beszél, hogy akkor esetleg szombaton, vagy esetleg vasárnap ráérek... Alkalmi munkákat vállal, de régen többet volt velem. pár hete volt egy veszekedésünk, amit megbeszéltünk utána, de azóta tartózkodóbbnak érzem. A fiúk miért tartózkodóbbak egy kapcsolatban? (2,5 éve vagyunk együtt) 33/L

2014. okt. 9. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Félredug! :D
2014. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem egy szokványos dolog, hogy a "fiúk tartózkodóbbak egy kapcsolatban"..


És mi az a 33 L? Talán N nem ?

2014. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre mindig az a válasz,hogy beszéljétek meg.
2014. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akar látni vagy húzza akkor nem szeret :/
2014. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Lehet kihűlt a pite. - de komolyra fordítva a szót, jól érzed valami nem okés... szerintem fölös kerülgetned, szerintem ezt normálisan meglehetne beszélni, lehet csak az általad említett veszekedés miatt viselkedik így, de az is lehet, hogy többről van szó. - nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, ha hagynád ellaposodni, de próbáld türelmesen és kedvesen/finoman felhozni a témát személyesen.
2014. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltünk már erről, de mindig az lett a vége, hogy folytattuk együtt, de mégsem az igazi. :( Ő sem tud szakítani, én sem, szóval fura helyzet ez.
2014. okt. 9. 23:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Az rosszabb, ha kérdezem tőle, hogy "akkor mikor jössz", mint inkább azt mondom hogy "rád bízom, mikor jössz, majd szólj"?
2014. okt. 9. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az igati úgy hogy csak akkor megy amikor ő akarja. Nem úgy értem hogy kényszerítsd rá,hogy menyjen csak hogy nem csak ő szeretne olyankor veled lenni hanem te is szeretnél máskor vele lenni.
2014. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!