Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy féltékeny vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom és a legjobb barátnőm osztálytársak lettek. Na most azt kell tudni, hogy még annó, mielőtt összejöttem volna barátommal, együtt beszéltük a legjobb barátnőmmel, hogy milyen jól néz ki a srác, és emlékszem mondtam neki, hogy mennyire tetszik nekem, és ő is mondta hogy neki is eléggé bejön. Most, hogy osztálytársak lettek, nagyon sokat vannak együtt, többet látják egymást, mint én a barátomat és túlságosan is jól elvannak. Még facebookon is folyamatosan beszélgetnek egymással. Folyamatosan hülyülnek meg viccelődnek egymással, és ha én ott vagyok akkor barátnőm hirtelen benémul és nem szól rendesen hozzám. Normális az, hogy féltékeny vagyok? Vagy csak túlreagálom az egészet? Mert néha annyira kétségbe esek, hogy sírni van kedvem. :/ 20/L

2014. szept. 16. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd feltünően másképp viselkedik veled mint eddig,titkolni valója van.Nem biztos hogy történt kettőjük közt bármi is,de lehet beleszeretett a pasidba.
2014. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon félek a helyzettől, meg attól, hogy barátom rájön, hogy mennyivel jobban járna a barátnőmmel :/
2014. szept. 16. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Így van nem biztos, hogy van köztük valami, de a barátnődnek valószínűleg igen is tetszik. A barátod meg csak lehet örül, hogy van egy csaj melletted akit érdekel.

Szertintem beszélj a barátoddal és mond el neki, hogy te szereted és, hogy ő téged mennyire. Kérdezd meg tőle.

2014. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bár elég gerinctelen dolog, ha ebből valami is lesz, de a csúnya igazság az, hogy csak azt viszik akit lehet. Hogy mennyire jogos a féltékenység azt előre nem tudni... Próbálj meg ne erre koncentrálni. Hamar kiderül, ha van valami baj.
2014. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem merek beszélni vele ilyenekről, mert ha mégsem így van, akkor meg féltékeny hisztérikának fog gondolni :/
2014. szept. 16. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem balhézol,csak leülsz vele nyugodtan megbeszélni,nem leszel hisztérika.Mondd el neki nyugodtan,hogy azt vetted észre a barátnőd megváltozott veled szemben és nem tudod mi az oka.
2014. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az sem jó ám,ha hallgatsz,mert csak szenvedsz belülről. Az igazság egyszer fáj,de a hazugság újra és újra! Ezt vésd az eszedbe!
2014. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már pedig van okod a félelemre, mert legalább a barátnőd részéről van valami, ezt árulja el az, hogy ha a közelben vagy hirtelen furán viselkedik. Gondolom ha kettesben vannak a barátoddal már szinte olyanok, mint a legjobb barátok, sőt talán még több is, csak lehet még nincs kimondva, hisz van egy "akadályozó tényező" (te). Ahhoz kétség sem fér, hogy a barátnődnek bejön a pasid, hisz régen ezt nyíltan meg is beszéltétek, a kérdés már csak az: elég jó barátnőd-e ahhoz, hogy tiszteletben tartsa a kapcsolatotokat, és ne nyomuljon a pasidra? Mert ez, hogy többet vannak együtt és ilyen jól megvannak hosszú távon működhet arra nézve, hogy lenyúlja a pasid.
2014. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
annyira nemtudom mit csináljak :/ úgyérzem, hogy barátnőmmel kéne először beszélnem, de ha mégis csak beképzelem, akkor olyan kínos lenne, hogy 14 év után nem bízom meg benne
2014. szept. 16. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megváltozik a barátnőd viselkedése, amikor ott vagy, az gyanús. Az én barátom és barátnőm is jóban voltak, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy mind a kettő viselkedése megváltozott, sokkal közvetlenebbek lettek egymással. Kis idő múlva kiderült, hogy a barátnőmnél aludt a srác, amikor összevesztünk. Leépítettem mindkettőt. Szerintem kérdezz rá, habár úgy se az igazat fogják mondani. Előttem is titkolóztak.
2014. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!