Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinälnätok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinälnätok, ha a pärotok mindig elhalmozna valami ajändekkal, de nem tudjätok viszonozni?

Figyelt kérdés
barätomtol kaptam pl okostelot,most meg a laptopjät akarja nekem adni,es anyagilag en nem tudok viszonozni ilyesmit,annak is örül ha a kedvenc etelet elkeszitem neki es azt mondja semmivel nem kell fizetnem meg viszonoznom,megis fruszträl hogy en nem tudok adni ilyesmit meg nem is vägyik semmire,vagy ha igen,azt nem tudom megvenni. Tudom eleg hogy önmagunkat adjuk meg nem is az anyagiassäg a lenyeg,de ha nem is anyagilag,hogy viszonozzam,fejezzem ki? Ö mär dolgozik es idösebb tölem

2014. aug. 12. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szexel viszonzod
2014. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Azért erre vigyázz és tisztázd, hogy ha összevesztek mi lesz a sok ajándékkal. Én most kaptam meg, hogy csak a pénzéért voltam vele, mert megvett nekem sokmindent, igaz nem is kértem. Sőt sokszor kinosak voltak az ajándékjai mert elfogadni se akartam. Én nem veszek egyik fiúnak se semmit elvből..
2014. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én eleve el sem fogadnék ilyen értékű ajándékokat, akkor sem, ha tudnám viszonozni. Ez kb. olyan érzés lenne számomra, mintha a párom ezekkel akarna "megvásárolni", lekenyerezni. Sokkal többet ér egy közösen eltöltött nap, egy romantikus saját készítésű vacsora, egy közös fürdőzés a kádban, mint valami drága ajándék.
2014. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő is tudja, hogy nem dolgozol kereseted még nincs, így nem is várja el...

Ha később a fejedhez csapdossa, hogy ő mennyit költött rád, az már más tészta...

Én ilyen helyzetben mikor a pasi túl sok mindent ad őszintén megmondtam neki, hogy nekem erre nincs szükségem, és kellemetlen a dolog, meg fogja érteni...

Inkább magatokra költsétek a pénzt, egy szép hétvége valahol, jobb mint tárgyakat birtokolni, és az élmények közösek, persze nem rongyrázós helyre, csak valami kedves meghitt nem drága helyre, jobb mint bármilyen telefon..

Őszintén beszélj vele, biztos meg tudod győzni..

2014. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!