Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyi idő túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő túltenni magatokat egy be nem teljesült szerelmen?

Figyelt kérdés

Rám mindenki hülyén néz, hogy túl gyorsan túlteszem magam, és továbblépek a dolgokon. Nekem általában egy éjszaka sírással, egy kis csoki, süti, más napra pedig már minden okés, megy tovább az élet. Ha nagyon szerelmes vagyok belé, akkor max 3 éjjel. Ez nekem már hosszú idő a szomorkodásra... 17l

Ti mit gondoltok?



2014. aug. 6. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Én nem mondom, hogy szomorkodom, sem, hogy fájna vagy bármi ilyesmi. Pár havonta sírok egy estét és ennyi. Egyerűen csak nem tudok tovább lépni 3 éve, hiába voltak azóta kapcsolataim, egy sem ért fel vele.


23l

2014. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,de a magyarázathoz te is a kérdéshez kapcsolódó dolgot írj,mert az,hogy 5 percig belezúgsz mint valami tv sztárba az nem szerelem...
2014. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az első és a második (meg úgy általában még pár leszólt válaszoló a kérdésre válaszolt, méghozzá az utolsó kérdésre:


"Ti mit gondoltok?"


Nekem többnyire 1-1,5 év. egyébként.

2014. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem - legfeljebb nem értesz majd egyet- ez nálad nem is szerelem, csak belehabarodás. Korodnál fogva inkább hormonok által generált érzelmek ezek. Te nem tudod még, mit jelent éveken át adni, ragaszkodni, elköteleződni, jóban-rosszban kitartani, örülni a jónak és nyelni a rosszat. Nem volt még 5-10-15 éves komoly kapcsolatod, és így nem is vagy igazán szerelmes, az, amit te érzel, az más, lehet szerelem, de nem az a igazi, felnőtt-dolog. Ha majd átélsz olyat, ezeken csak nevetsz, az valami egészen más. Amúgy a reakcióddal semmi gond, pár napos vagy hetes kapcsolatokon nagyon nincs mit sírni:)
2014. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
..
2016. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!