Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elítéltek egy lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítéltek egy lányt aki csak szexkapcsolatra vágyik, mert egy párkapcsolattal jelenleg nem tudna foglalkozni? 17/l

Figyelt kérdés

A szexre vágyom, de egy párkapcsolatra nincs most időm és nekem nem fontos a szerelem...

!PRIVÁTOT NE ÍRJON SENKI, NEM AZÉRT ÍRTAM KI!



2014. júl. 10. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én is inkább ilyen kapcsolatra vágyom, csak nem találok ilyen nőt. Nekem sem fontos annyira a szerelem, és nem is férne bele az életembe jelenleg.
2014. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.. De 17 évesen igen

Akkor ne foglalkozzon párkapcsolattal.

A szexkapcsolat a "felnőttek" kivaltsága, 17 éveesen még ismerkedjen egyáltalan magával.

2014. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem hangoztatja, és nem "menőzésből" csinálja.
2014. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nem értenék vele egyet. Mármint elsősorban azért se, mert 17 vagy. Én 18 vagyok és még szűz, pedig lett volna lehetőségem, de úgy éreztem/érzem, hogy ha egy párkapcsolat még nem jött össze, akkor egy kaland sem kell. És nem is sürgetem a dolgot, majd akkor teszem meg, ha találok valaki normálisat, akivel szeretjük is egymást.

De ettől függetlenül a Te dolgod, ismeretség nélkül egyáltalán nem szeretnék ítélkezni.

2014. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

nem menőzés lenne

és utolsó előtti: nem tem hogy az életkornak mi köze van ahoz hogy valaki készen áll e a szexre lelkileg vagy nem. van aki 14 évesen kész van, van aki csak 20 vagy afelett. szerintem ez nemtől/kortól független:D

Az pedig, hogy ki felnőtt az megint csak kortól független. Szerintem. Lehet, hogy a társadalom nem tekint felnőttnek, de attól még lehet, hogy képes vagyok felnőttként gondolkodni. Van aki sosem nő fel, (jó nekik:D), van aki meg már 14-155 éves kora körül éretten gondolkodik/viselkedik.

2014. júl. 10. 22:21
 16/19 A kérdező kommentje:
vagyis az azelőtti, közben jött még 1 válasz:D
2014. júl. 10. 22:22
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, hogy a felnőttség nem CSAK kor függő..

De 20 alatt a mai világban nincs felnőtt e,ber( max koravén, bizonyos dolgokban)

A szexre egy 14 éves gyerek nincs lész.hiába sokan szexelnek már ennyi idősen.

Akkor sem tudják úgy megelni, ahogyan azt kellene.

Azért mondomhogy 17 évesen hiba lenne szexkapcsolatot kialakitani, mert ahhoz, ogy ilyenbe menjen bele az ember kell, hogy legyen mögötte élettapasztalat, ésitt a párkapcsolati tapasztalatra gondolok.

Termeszetesen nem a tiniszerelmekre..

Hiába szexel valaki 14 évesen, és hiába volt"pasija" ekkor1-2 évig fogalma sincs az életről.

Nem vagyok én sem öreg, csak 10 év van köztünk.

Most még nem tudod, hogy gyerek vagy, én sem hittem elnagyon felnőttnek gondoltam magam 18 év körül, pedig tényleg érettebb is voltam a koromnál 22 éveesen önállóan éltem a fjemmel már, előtte egyébkent nekem is vokt szexkapcsolatom, csakhogy értsd nem azzal van baj, sőt, szerintem az lenne a jó, ha minden ember megtapasztalná, mielőtt végleg megállapodik.

Viszont amikro ez volt mögöttem volt már egy komoly kapcsolat, ami 19 évesen indult( igaz csak1,5 évig tartott) és volt mögöttem tinikapcsolat is...ahol szelmes voltam ugyanúgy..

Ha ez nincs akkor nem tudsz egy szexkapcsolatban a szexkapcsolat szintjén maradni.

Az sem egyszerű dolog, azért azzal is kell valamelyest foglalkozni,ha másként is, mint egy párkapcsolattal.

17 évesen hogy lehet valaki anyira kiábrndult, hogy "nem tidna foglalkozni" egy párkapcsolattal?

Ha azt vesszük az az élet...társas lények vagyunk?

Mi az amivel nem tudsz foglalkozni..

Mert az oké, hogy amikor nekem vot, akkor csak a szex kellett az adott pasival, de ő nem kellett párkapcsolatra, es én sem neki, mi azértt maradtunk ebben a felállásban( mellette egyetemre jártam és2 helyen dolgoztam, de nem ez akadályozott meg abban, hogy kapcsolat legyen, hanem az, hogy csak fizikailag vonzódtunk egymáshoz)


A szerelem nem fontos.....ennek valahol oka van, és ezt kár is tagadnod, 17 évesen ez nem igazán normális( bár egyébként később sem, de ennyi idősen túl korai ez a kiábrándultságot suggallás)


17 évesen "csak szexe vágysz" akkor valami miatt hamar kiégtél..


Talán csak gondoltad hogy annyira korán érett voltál a szexe?

2014. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17-es vagyok...

Egyébként, nem, nem ítéllek el.. Inkább csak valamiféle aggodalom van bennem, hogy ennyi idősen miért érzel így, és leírtam ezzel kapcsoatban a gondolataimat, segítő szándékkal, nem ítélkezéssel.

Remélem, hogy ez azért átjött az írásomból..

Egyébként tégy úgy, ahogy úgy erzed neked jó, csa nehogy megbánd

2014. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
62%
17 éves vagyok. volt már barátság extrákkal kapcsolatom, a sráccal most is nagyon jóban vagyunk. párszor lefeküdtünk, eszméletlen volt. és egyikünk sem akar többet. nem ítéllek el, ez egy jó dolog szerintem :)
2014. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!