Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Ő a legjobb barátom már 4 éve, mióta megismertem. Pontosan tudja hogy mennyire szerelmes vagyok belé a kapcsolatunk eleje óta, akkor még azt mondta, hogy maradjunk csak barátok mert ő nem érez többet, de 3-4 hónapja kaptam tőle egy üzenetet amely így szólt

"Naszóval... szerintem kb vagy két hete gondolkozhatok elmondjak e neked valamit vagy nem. 4 eve vagyunk mar kb baratok es mindig csak baratkent gondoltam rad. Es par hete miota folyamatosan talalkozunk erzek valamit...Azert akarom ezt neked leirni meert mindig olyan vesztett ugykent nezel ram es olyan rossz erzes. Minden maradjon ugy ahogy volt oke? Mar sokszor megjartam ezzel... fontos h ugyanolyan legyen mint voltm aztan majd lesz valami."

Azóta többször beszéltünk már erről személyesen is de legtöbbször inkább viberen, mert ott minden nap beszélünk, mindig azt mondta, hogy még várni szeretne, mert én túl fontos vagyok neki, hogy a gyerekes hülyeségek miatt tönkremennyen a kapcsolatunk és erre rámenjen még a barátságunk is. Azt mondta, hogy Ő azt szeretné ha én lennék az utolsó kapcsolata, majd ha eljön az ideje mert Ő hozzám szeretne majd feleségül jönni. egybevágó az érdeklődési körünk tényleg mindenkinél jobban ismer engem én pedig mindenkinél jobban ismerem őt is.

(azt pedig hogy hozzám akar jönni majd feleségül azét nem gondolom, hogy csak azért mondta, hogy engem "leszereljen" vele, mert vissza hallottam már a legjobb barátnőjétől is, sőtt, a jelenlétemben közölte az anyjával is)

mit csináljak? hogy tudnám elérni hogy végre belemenjen ebbe a kapcsolatba? én már nem bírom sokáig nélküle (most lesz a 4. évfordulója annak, hogy megismertük egymást július 12.-én, valamit szeretnék csinálni aznap, szerintetek az jó ötlet lenne, ha aznap aludna itt nálam először? (szüleim tudnának a dologról bár nem lenne itthon rajtam kívül senki mert mindenki oda lesz akkor vizitúrán)

16/l

17/f



2014. júl. 2. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt neki is így kellene gondolnia, ha pedig ő nem akarja egyelőre a kapcsolatot akkor nem tudsz mit tenni.
2014. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nincs tapasztalatod, és fogalmad sincs, hogy milyen apróságokon tudnak elúszni dolgok. Én szurkolok, és jó lenne, ha alakulna valami köztetek, de a barátnődnek is maximálisan igazat adok. Egyértelmű, hogy szeretitek egymást, és együtt akartok lenni, viszont ha összejöttök közben másokkal is, rámehet ez a szoros kapcsolat. Nem ártana pontosan tisztázni, hogy te és ő mit vártok akár a kapcsolattól, akár ettől a köztes időszaktól.
2014. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nyilván attól fél, hogy megunjátok egymást vagy ilyesmi és az egésznek vége

de barátként is megunjátok egymást, és még a szórakozás is kimarad belőle

ne jöjj össze senkivel, nagyon rosszul esik a lánynak, és megváltozhat köztetek vmi

vidd el egy nagyon romantikus helyre, és csókold meg, onnan már nincs visszaút

2014. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!