Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a te "szeretlekre" nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a te "szeretlekre" nem jön olyan válasz, hogy "én is", az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Tehát a másik fél nem mondja vissza erre, hogy szeretlek, az jelent valamit?


Vagy ilyenkor később is meg kell próbálni, ha akkor se mondja ki, akkor jelent valamit?


Vagy ez egy túlmisztifikált dolog?



2014. jún. 30. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy vannak ahol már ez a szó szinte sablonossá vált, hétköznapivá.

Azaz értékét vesztette. Mert állandóan napi 5-10x elmondják, de sokszor nem is azért mert tényleg úgy érzik hanem azért mert "azt kell mondani"


Mondja magától, ritkábban mintsem ezen a módon.

2014. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Háát... nehezen mondom ki ezt a szót, és csak úgy a levegőbe sosem mondom, de azért ha valóban úgy érzem, rávágom hogy "én is". Nem a legbiztatóbb, ha egyáltalán nincs kimondva.
2014. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha napi rendszerességgel ismételgeti a lány, akkor abba fogom hagyni a szó mondogatását, ha egyszer úgy sem változott azóta az érzésem.
2014. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én azt szoktam erre mondani hogy én is téged, de nagyon :c

ha nem mond semmit az elég rossz jel..

2014. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dennis Moore ***** válasza:

Az, hogy nem mindig mondja, az nem jelent semmit.

De ha soha, az már elgondolkodtató.

2014. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Nekem mindig a lányok szokták mondani először, hogy szeretlek.


Azt szoktam nekik válaszolni, hogy:

"Én is szeretem magam."

"Látom elég jó ízlésed van."


Meg ilyenek. Akkor is, ha én is szeretem őket. Ja, elbizonytalanítja őket, de kit érdekel? Hosszabb távon csak növeli a vonzalmukat irántam.

2014. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom inkább az első alkalomról van szó. Nem jelent feltétlenül rosszat szerintem. Több dolog is lehet:

1. Valamiért nem tudja kimondani, de ettől függetlenül szeret. Lehet, hogy soha nem fogja kimondani, ettől függetlenül érezteti.

2. Első kapcsolat, nem tudja mi a szerelem, és amíg nem gondolkozott el igazán, mit is érez irántad, nem mondja vissza, hogy biztosan ne verjen át. Ő mikor tisztázza magában a dolgokat, ki fogja mondani.

3. Béna helyzetben mondtad ki, és ezért nem tud megfelelően reagálni.

4. Meglepted, és ezért nem tud reagálni.

5, 6, stb. Nem szeret, és ennek mindenféle ragozása.

2014. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6: Ez miért jó? Vagyis miért jó azt látni, h akit szeretsz kétségek között hagyod, és látod rajta, h elbizonytalanodik?


Amúgy a kérdésre talán azt mondaná, h aki nem tudja kimondani, annak az érzelmeivel valami nincs rendben. Vagy nem szerelmes, vagy van valami a háttérben.


Pl az én pasim sem mondja ki sohasem. három éve egyszer felhívott, és azt mondta, h szeretlek, de ezt most hallod utoljára, legközelebb akkor szólok, ha vége. És tényleg nem mondja.... Én kb havonta, két havonta mondom, mert annyira úgy érzem, ő ilyenkor hallgat, nekem ez nagyon fáj, egyre nagyobb az hiányérzetem....


Szóval van aki nem tudja kimondani, és egy idő után már dacból sem. Próbáld meg más dolgokat is nézni, pl. a tetteit, menyire figyelmes ...stb. A szavakon kívül sok mindennel kifejezheti, h szeret téged.

2014. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!