Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baratnőm elment házibuliba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm elment házibuliba?

Figyelt kérdés

kulfoldon vagyok, es a a baratnom elment a baratnojevel egy hazibuliba egy tavolabbi varosba egy hetvegere.

Megcsalni nem hinnem , hogy megfog, hiszen az orszag masik felen van. viszon annak mekkora a valoszinusege, hogy valakivel osszefekszik? 16 eves. ez mennyire gyakori a hazibulikban?



2014. jún. 7. 01:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem voltam tul sok házibuliban, azert lenne az a kerdesem, hogy mennyire gyakori a sex a hazibuliban?
2014. jún. 7. 01:25
 12/17 A kérdező kommentje:
annyit még megtudtam, hogy bed and breakfast ban fog lakni a baratnojevel, tehat nem ottalvos hazibuli legalabb..
2014. jún. 7. 01:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát ahol én voltam házibulin, ott a végén egy sráccal aludtam egy ágyban helyhiány miatt, és a "kinél van nagyobb rész a takaróból" izgalmakon kívül más nem történt :D bár ez lány függő, hogy ki mennyit hajlandó engedni
2014. jún. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Bukor Peti ***** válasza:
100%
nem fog megcsalni hidd el
2014. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

hehe:) annyira azért még nem tudom megmondani, hogy milyen.

lehet én izgulom tul a dolgot... esetleg, hogy tudnék finoman rákérdezni vagy éreztetni a dolgot amikor visszajon? még soha sem hazudott nekem, meg nem is tudna, mert ezzel foglalkozok meg testbeszeddel. Nem szeretném nagyon elővenni, mert végülis csak elment egy buliba es a kapcsolatunk is fris.

2014. jún. 7. 07:05
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha megcsal akkor egészségére és úgy sem tudod meg soha az életben. DE, ha olyan barátnőt választottál akkor nem fog.
2014. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
fasza, csak 3 szor sexelt a csapossal, es kapott ingyen piat. Hogy tudok ennyire felre ismerni embereket...
2014. jún. 8. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!