Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek szerint nem érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem érezhet irántam semmit a lány?

Figyelt kérdés

Két hete lakok együtt egy lánnyal, számomra nagyon szimpatikus, tetszik, szeretek vele beszélgetni.


Próbálom kideríteni, hogy ő hogyan áll hozzám, ami nehéz, mert közvetlen lány, sokat beszélgetünk, néha úgy érzem, talán én is szimpatikus vagyok neki.

Tegnap sikerült arra irányítani a beszélgetést, ki hogyan látja a szerelembe esést. Azt írta, hogy ő elhatározta, hogy csak akkor fog belemenni egy kapcsolatba, ha elsőre beleesik az illetőbe, mert ha ő csak megkedvel valakit, akkor általában nem tud eléggé beleszeretni ahhoz, hogy két hónapnál tovább tartson a rajongás.


Ez számomra nem jött ki pozitívan, szerintem én a kedvelés szintjén állhatok nála, valószínűleg feltűnne, ha belém esett volna. Sajnos tök átlagos külsővel rendelkezem.


Szerintetek ennek ellenére érdemes lenne próbálkoznom nála? Valljam be neki, hogy érzek? Vagy csak reménykedjek, hogy elkezd többet érezni? Hagyjam a fenébe?

Sajnos úgy érzem, belé vagyok zúgva.



2014. máj. 12. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyjad. Ha bevallod és ő visszautasít, sokkal kellemetlenebb lesz együtt lakni.
2014. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Két hete lakok együtt egy lánnyal...

Azt írta..."

Ez csak nekem magas?

Hogy a kérdésre válaszoljak: semmiképp ne mondj semmit. A kamaszok úgy képzelik, hogy a másik okosabb, mint ő, és ha bevallják a szerelmet, a másik tudni fogja, mit kell tenni. Frászt! Honnan is tudhatná? Ugyanolyan tanácstalan ő is.

2014. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!