Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy "hódítsam" vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "hódítsam" vissza?

Figyelt kérdés

Tehát. Van egy fiú, akivel majdnem összejöttem még nyáron, de végüül nem jött össze, közösen döntöttünk, mondjuk volt veszekedés is, de mindegy...Még utána is bejöttünk egymásnak, de nem akartunk egymástól semmit.Aztán most,elhivott egy lányt randira,de a lány vissza utasította. Most, hogy összetörték", v nem is tudom h mondjam, lenne esélyem visszahódítani? :D

Régen neki az volt a gond, h nem kerestem sokat a társaságát, mindig ő jött utánam...pedig nem ígyí volt. amióta nem akartunk semmit egymástól, mindig én kerestem, viszont mostanában egyikünk se a másikat. Most lenne esélyem visszahódítani?



2014. ápr. 30. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled,nem kellesz neki,akkor nincs.Ezt neked kell érezned.
2014. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele, és csináljatok valami közös programot... ez lehet bármi! séta, buli stb. Utána majd látni, fogod hogy van e még esélyed nála.
2014. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lépj tovább,ha kellesz neki és ő is úgy érez ah te akk el fog hívni randizni v megkéri h kezdjétek újra.Ha te kéred és ő nem érez ugyanúgy akk te fejreesel és az neked gáz.

Sztem várj és hagyd h ő kezdeményezzen :)

2014. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy fog. Nem olyan típus...Nem is keres.Bele kellene törődnöm,nem tudom,hogy hogy fog menni.
2014. máj. 1. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!