Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne frissíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne frissíteni a kapcsolatunkat hogy ne igénytelenedjünk el egymás előtt ennyire?

Figyelt kérdés

Már olyan szinten szoktuk meg egymást hogy nem szégyeljük azt sem ha a másik orra alá fingunk.

A férjem ha itthon van nem akar fürdeni szóval 2 napot fürdene 2 nem.

Borotválkozni is csak reggel amikor első nap munkába megy aztán 3 napig semmi, azt is csak azért mert megszólják a munkába hogyha nagyon szőrösen megy.

Egész nap amikor itthon van a számítógép előtt ülne és állandóan egész nap csak Terens Híl és bads Penser filmeket nézne ha lehetne.

Van egy közös gyermekünk pár hónapos , azóta vettem észre mióta megszületett a gyermekünk hogy valami nincs rendben.

Szedem a fogamzásgátlót fél éve de néha úgy érzem hogy azé a havi - 2-3 alkalomé felesleges lenne kiadni azt a sok pénzt.

Semmi érdekes nincs a szexben sem úgy állunk hozzá hogy a lényeg meglegyen meglegyen az élvezet és zkész már nem is csókolózunk szex közben.

Én a gyermek miatt nem is érzem már magam nőnek, nem sminkelem magam itthon, nem változtatom a frizurámat mindig ugyanúgy kötöm fel és nem öltözködöm ki itthonra hanem az ezer éves ruháimat veszem fel ami kényelmes és még feljön rám, mert szülés után felszedtem 11 kilót.

Pénzünk nem mindig van, sokat veszekszünk is miatta.

Én sem borotválkozok már minden nap hanem csak 2 hetente 1 szer hisz nincs kinek tetszeni , a férjemnek teljesen mindegy milyen szőrös a punci csak lyuk legyen rajta.

Én inkább higéniai okokból borotválkoztam eddig.

A fogyókúrám folyamatban van , és gondolkozom rajta hogy levágatom a hajam és új frizurám lesz, van néhány lyukas fogam abból már 2 javítottam a többi még hátra van.

Mit rontottunk el?



2014. ápr. 28. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálok válaszolni, ha gép közelbe kerülök. Megkérdezhetem hány éve vagytok együtt?
2014. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt 2 éve költöztünk össze.
2014. ápr. 28. 08:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy valamilyen szinten egy kolcsonos dolog. Akarj tetszeni neki, mindegy o mit csinal. En is eszrevettem ezt magamon. A pasik valahogy maskepp allnak a dolgokhoz. Baratom nem egy paraszt, igenytelen pasi, megis neha vannak dolgok amik miatt raszolok. Persze nem kezdek el veszekedni, csak nem hagyom szo nelkul, legtobbszor viccet csinalok belole.

Amugy o is hetente egyszer borotvalkozott, aztan mikor elkezdtem mondogatni, hogy mennyire szeretem amikor frissen borotvalkozik es puha az arca meg erzodik rajta az after shave akkor elkezdett 3naponta borotvalkozni, csak miattam.

En meg megprobalok "jo no" lenni, odafigyelek magamra. Persze az nem jon ossze, hogy minden nap kioltozzek, tokeletes legyen a hajam es a sminkem, de teljesen mas lesz a kisugarzasod, ha torodsz magaddal. Nem is muszaj miatta csinalnod, csinald magad miatt. Ha higeniai okokbol borotvaltad eddig is, akkor ne hagyd abba, azok az okok nem szuntek meg.

Amugy a nagy valtoztatasokkal erdemes vigyazni, lehet nem jonne be neki a rovid haj peldaul.

2014. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

legyél igényes, de ne az ő kedvéért, hanem hogy neked jobb legyen, és mások tetszését is élvezd. figyelj oda a környezetedre, az is jó érzés, mikor körülnézel, és otthonos a hangulat.

mondd meg neki, ami nem tetszik, de röviden. ne hibáztasd, de nem kell elhallgatnod. a "nagy megbeszélések" nekem sose jöttek be. járj ki sokat, a jó idő most kedvez neked (is). a fodrászt kivételesen megkérheted, hogy szobrászkodjon neked valami újat. ez izgalmas.

a szőrös punci szerintem jó, de ebben nem adok tanácsot:)

a fogamzásgátló viszont tényleg hülyeség. drága, libidógyilkos, keveset szexeltek, és épp fogyni akarsz! költsd az árát arra, hogy feldobd magad.

2014. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a férfiak hajlamosak eligénytelenedni. ha már megvan a nő, ha már tudják hogy biztos a helyük és nem kell többet hódítgatni a kiszemeltet, akkor jön a fingás, a mosdatlanság, a zokniban szexelés meg a többi. nevelni kell őket arra, hogy ez a viselkedés nem játszik, és ezt már az elején el kell kezdeni. az én barátom is fél év után úgy gondolta, hogy jaj de vicces és jaj de természetes az, ha az orrom alá fingik és mosatlan fa.sszal akar szexelni, de én csírájában elfojtottam ezt a gané viselkedést. minden nő hibás, akinek a párja idáig süllyed, mert hagyta. nem kell nekik mindent elnézni, nem attól lesz harmonikus a kapcsolat hogy ráhagyod az igénytelenséget. biztos lesz, aki letámad azzal hogy neked kéne kezdeményezni, neked kéne kívánatosan kinézned otthonra és csábítgatni a párodat, de ez baromság, egy ilyen férfit ki akarna csábítgatni? komolyan beszélgess el vele, ha kell alkalmazz szankciókat, de ez így egy pokol.
2014. ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A rövid hajat tényleg nem szereti, de amikor megismerkedtünk sem volt túl hosszú hajam épp csak vállig érő olyan mint most de annyira töredezett a hajam hogy kusza össze vissza áll egyszerűen nem lehet vele semmit kezdeni mert nem egyforma hosszú és ezért pont nem is nő mert mindig letörik a vége.

Olyan mind egy érdes szalma bogja.

Volt ettől hosszabb hajam is 2 hónapja de akkor lentebb volt vágatva belőle 20 cm, de azt mondta a fodrász kéne még ugyanennyit levágni hogy tudjon nőni a hajam és ne legyen csúnya.

A férjem mindig azzal nyaggat hogy miért nem festem a hajam szőkére, mivel szőkén is ismert meg de valahogy nem úgy állok anyagilag hogy minden hónapban megvegyem a drága festéket, főleg most hogy spórolni is kéne, és minden garas számít.

Muszáj levágatnom a hajam, mert ha így marad még rondább lesz a hajam és csak húzom az időt a vágással és mire levágnám addigra már meg is nőhetne ekkorára.

Nem kell feltétlenül pár centisre vágatnom a hajamat igen is jó frizurákat lehet alkotni 10-12 cm hajból is.

2014. ápr. 28. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon megragadtál ennél a hajtémánál:) szerintem a divatrovatban kapsz még jobb tanácsokat is.

az durva lehet, ha 40 centit le lehet vágatni belőle.

2014. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem muszaj a legdragabb fodraszhoz menned. Amugy meg abban igazad van, hogy ha szamit a penz akkor nem a hajfestek az elso.

Amugy meg ne ragadj le a hajadnal, legyen apolt, figyelj oda ra, de nem csak a hajad szamit. Amugy ha odafigyelsz ra akkor nem lesz toredezett, nem kell majd allandoan vagni belole.

A masik, hogy figyelj oda magadra. Ugy altalaban. Szules utan a fogyokuraval vigyazni kell, inkabb arra kezdj el figyelni, hogy miket eszel, mikor es mennyit, illetve probalja meg rendszeres testmozgast beiktatni a mindennapjaidba.

Elhiszem, hogy nem konnyu gyerek mellett ezekre is odafigyelni, de a sajat erdeked is hogy valtoztass a dolgokon.

2014. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!