Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira valószínütlen, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira valószínütlen, de azért elgondolkoztató?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozok, hogy mi van, akkor, ha egy lány és egy fiú kezdenek egyre közelebb kerülni egymáshoz, mondhatni már szerelmesek egymásba. A szüleik elváltak, ez is egy közös dolog kettőjükben. Akkor mi van, ha a lány apja és a srác apja elkezdenek randizgatni? (Vagy fordítva, lényegtelen most.) Először csak így titokban, a gyerekek nem tudják, hogy kivel randizgat a szülő. Aztán, ha úgy adódik házasság is lesz belőle, meg minden. Ilyenkor nem rossz a gyerekeknek, hogy előtte ők is szerelmesek voltak ( vagy esetleg még mindig azok..) egymásba, most meg hirtelen egy család lettek?

Tényleg elég lehetetlen, de ha belegondoltok mégse annyira. (Lehet most hülyének néztek, de nem bolondok napja alkalmából írtam ezt ki:))



2014. ápr. 1. 14:21
 1/8 A kérdező kommentje:

a lány apja és a srác apja (YYYYYYYYYY) gratulálok magamnak.

* a lány apja és a srác anyja.* :D

2014. ápr. 1. 14:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egymást ölnénk le, ha apáink egymással buzulnának.
2014. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
elég sok ilyenre volt már példa;)
2014. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg? Még sosem hallottam ilyenről.:O

2. nemár:DD:D:Ddddd

2014. ápr. 1. 14:35
 5/8 199303 ***** válasza:

nagyon remeltem hogy csak elirtad a kerdest es tenyleg nem a ket apa jon ossze :-D

amugy vegulis hat attol meg a gyerekek is lehetnenek egyutt mert hat ugye nincs koztuk rokoni kapcsolat :-)

2014. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 199303 ***** válasza:
de amugy engem zavarna..
2014. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Engem is zavarna... :/

Bocsi mégegyszer ezért az apa elírásért:DDDD

2014. ápr. 2. 13:41
 8/8 Girgoy ***** válasza:
Biológiailag nem áll fenn a vérfertőzés esete, tehát a 2 gyereknek felnőtt korban nem lesz (legalábbis nem a vérfertőzés miatt) kretén utódjuk. Viszont jogilag eléggé furcsa helyzet lenne, bár vannak/voltak kultúrák, ahol pl. az unokatestvéri házasság teljesen normális volt (még az ÓSZ-ben is van ilyen), mert a törzs így szilárdult meg. Szerintem elsősorban jogilag az döntené el a dolgot, hoyg ki házasodik hamarabb, a szülők, vagy a gyerekek. Mert ha a szülők előbb, akkor mondjuk össze is költözik a szép szerető család. :) Akivel együtt élsz és nem a házastársad, ott az emebri szervezet kémiája nem fogja támogatni a nemi egyesülést. Van egy természetes védekező mechanizmus az emebri szervezetben, ami miatt a testvérként bélyegzett emberekre nem "gerjedünk" úgy, mint idegenekre. Tehát ez esetben valszeg a 2 gyerek egy idő után megállapodnak abban, hogy akkor kölcsönösen szétnéznek és keresnek maguknak párt, de attól még jóban maradnak, tehát rendeződnek a struktúrák. Kevésbé esélyes, de előfordulhat, hoyg a gyerekek házasodnak hamarabb, ez esetben viszont azért nincs gond, mert ők nem is lettek jogilag sem tesók, tehát semmi gond. A szülők valszeg ekkor nem fognak összeházasodni, de jóban leszenk egymással. Tehát szerintem ha egy ilyen szituban mindenki marad normálisnak, akkor a természet szépen elrendezi a dolgokat.
2014. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!