Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőmnek ugyanaza fiú tetszik mint nekem, (többi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek (annyira nem vagyunk jóba csak néha beszélgetünk,nevetünk,ez a lány azt monndta hogy ne vedd el tőlem a fiút,ő az enyém) ugyanaz a fiú tetszik mint ami nekem.Ő már járt a fiúval,de szakított vele,mert azt mondta neki hogy nem áll kész egy kapcsolatra,már bocsánatot kért tőle,de a fiú nem bocsájtott meg neki.És most nekem tetszik ez a fiú,mondta nekem hogy tetszek neki,és majd facebookon megbeszéljük.Mit tegyek?

2014. márc. 24. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjátok a francba, csak fölösleges marakodás lesz a vége.
2014. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozz a csajjal, főleg ha nem is a legjobb barátnőd, sőt ahogy kivettem, inkább csak ismerősök vagytok.
2014. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az előbb sírtam épp el magam egy kérdéssel. Azt mondom, légy önző! Mindig magadat tartsd szem előtt, hogy neked mi a jó! Amúgy ilyen esetben nem te fogsz dönteni, hanem a fiú! De mindig a saját malmodra hajtsd a vizet...
2014. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb barátnőm,osztálytársak vagyunk,néha beszélünk.
2014. márc. 24. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Pff "légy önző", sok barátja lehet az ilyen embernek...


Kérdező, ha netán mégis összejönnél a sráccal, de majd ejt, akkor ne csodálkozz majd rá ha nem lesz senki aki tartja a vállát hogy elsírd a gondod, bajod.

2014. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ötös. Most írta, hogy nem a legjobb barátnője, csak néha beszélgetnek -.-" Szövegértés 0... A kérdezőnek valószínűleg van legjobb barátnője akinek esetleg tudna sírni, szóval értelmetlen volt a válaszod. Amúgy én is azt mondom, hogy lény most önző. Ha tetszik a fiú, akkor nyugodtan próbálkozz be egyszer ^^
2014. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi, ez ilyen általános dolog, hogy a barátnők leosztják a fiúkat egymásközt? Hagy a srácot VÁLASZTANI! Ha a barátnőddel már szakított, nincs oka reklamálni, ha te kavarsz a sráccal. Ha még is óbégat miatta, nem is igazi barátnő. Az ha óv tőle az más kérdés, de az írásodból az látszik, nem erről van szó.

Szóval szerintem vágj bele nyugodtan.

2014. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De a csaj még mindig szerelmes belé....
2014. márc. 24. 15:31
 9/10 A kérdező kommentje:
De van legjobb barátnőm,ő csak kicsit barátnőm...
2014. márc. 24. 15:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha te nem jársz vele, akkor más fog. Azzal nem segítessz rajta, ha megvonod magadtól a fiút. Atól ő még nem kapja vissza.
2014. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!