Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még hűséges férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még hűséges férfiak, akikben meglehet bízni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 12:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, én mindig átlagos fiúkkal ismerkedtem, akik állítólag rendesek voltak...:/"


Duma, de ha a kutya bevenné megveszne. Ha átlagos rendes fiúkkal ismerkedtél volna, akkor most nem állna itt ez a kérdés. A nők ott követik el a hibát, hogy csak azt nézik velük milyen a srác, ahelyett, hogy azt néznék más emberekkel milyen. Veled persze, hogy rendes lesz kezdetben, mert meg akar dugni.

2014. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Imola Ágnes ***** válasza:
Belső értékek...csak néhány, ami nekem fontos...becsületes, nem gázol át szerencsétlen embereken csak szórakozásból, tisztelettel tud beszélni a legutolsó koldusról is, tisztelettel beszél a családjáról, őszinte, okos, értelmes, megvannak az alapvető kultúrális értékei...
2014. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
autóm is van, pénzem is van, hűséges is vagyok....van ilyen....
2014. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
van,a pasim,de nem adom :p őt még soha nem láttam másik nőt sem megnézni,olyan szinten. nagyon korrekt és egy percig sem tartok attól,hogy megcsalna. szerintem sok ilyen pasi van,csak járj nyitott szemmel :-)
2014. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Belső értékek...csak néhány, ami nekem fontos...


Ezek így korrekt dolgok, kár, hogy a nők 90 százaléka esetében ez semmi több, mint üres duma. És az első arra járó érzéketlen bunkó karjaiba omlanak.

Ezt ne vedd magadra, de sajnos általában ez a helyzet.

2014. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Imola Ágnes ***** válasza:
15-ös, tudom, ezt írtam az első kommentemben...
2014. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Shai-Hulud ***** válasza:
27%

Nem ertem, ti keresztenyek miert nem tuttok husegesek leni a felesegetekhez.

En csak egy egyszeru igazhitu vagyok, de en mind a negyhez huseges vagyok.

Achmed ibn Mursi Ismail

2014. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, elárulok neked egy titkot.


Ez a jófiú(rendes fiú)/rosszfiú felosztás egy olyan dolog, amit a lányok találtak ki maguknak, és utána meg néhány barom átvett és azt fújja.


27 éves vagyok (F), igazi jófiú, jól tanultam, diploma stb. Természetesen nagyrészt ilyen barátaim is voltak, ők is átlagos, visszahúzódó fiúk, van 1-2 nagyobb hangú arc is. Idővel akadt is majdnem mindnek barátnője, akik szintén nem voltak toplistás csajok, de azért nagyon helyesek voltak.


És most figyelj (csomó ilyet láttam), a "jófiúk" is addig becsülték meg a barátnőjüket, amíg nem lett valami változás (a srác elvégezte az egyetemet, bekerült egy menő munkahelyre, ahol az összes nagymellű titkárnő neki hízelgett, mint jó karrierrel rendelkező, perspektivikus fiúnak), és úgy kidobták a bnőjüket, ahogy kellett.


Szerintem az itt picsogó jófiúk nagyrésze egyáltalán nem jó, (nézz csak végig a "semmit nem tudok felmutatni az életben, de mégis szép lányt akarok" kérdések tömegén) hanem csak egy lányt szeretne, akit - ha lenne jobb, gondolkodás nélkül lecserélne.


És látok pár "rosszfiút" is, aki annak ellenére, hogy kaphatna jobbat is, hűséges a barátnőjéhez.


Én azt látom, hogy ma Mo.-n rengeteg lelkisérült pszichopata van, akiket messziről kell kerülni ("eddig jól megszívattak a lányok, de most én válogatok, ennyit megérdemlek, nem?" - és ez így konkrétan elhangzott), az viszont, hogy ki mennyire hűséges az nem a jófiú/rosszfiú választékon múlik, hanem azon, hogy ezt ő mennyire tartja fontosnak.


Ezt viszont nagyon nehéz valakiről megállapítani....

2014. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha pedig nem hiszel nekem, akkor olvasd el ezt a kérdést és a válaszokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem értem férfi létemre eltudom dönteni akár melyik pasiról vagy nőről első ránézésre hogy hűséges-e vagy a másik fajta. És szerintem mindenki meg tudja ezt állapítani akkor már csak a kérdésem az lenne hogy mi a ráknak jönnek össze ilyennel ha tudják hogy úgy is megcsalás lesz stb. Sírnak hogy megkaphassák az illetőt utána meg azért sírnak majd hogy vagy kidobták őket vagy megcsalták de utána meg megy a nyomorult után mint egy kutya hogy szereti meg megöli magát stb hülyeségek ha nem fogadja vissza. Hát meg is érdemlitek basszátok meg.
2014. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!