Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sose volt még komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt még komoly kapcsolatom milehet velem a baj?

Figyelt kérdés
18/l átlagosan nézek ki

2013. dec. 14. 01:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem 2 hónap az nevetséges.
2013. dec. 14. 10:45
 12/12 anonim ***** válasza:

őszintén, szerintem egyszerű(buta, unalmas) ember vagy, és nem mozogsz semmilyen körben. valószínűleg még az a kevés érintkezés is elijeszti az értelmesebb férfiakat.


van lehetőséged pózolásra, mégtöbb szempillaspirálra meg miniszoknyára, de ne számíts túl nagy párkapcsolati jövőre ha erre vetemedsz.


vagy választhatod azt, hogy sok emberrel beszélgetsz, sok könyvet olvasol, filmet nézel, bár attól tartok, akiből hiányzik a kíváncsiság és a kritika csak másolni tud, olvasottab lesz tőle, nem értelmesebb, érdekesebb.


egyszerűen csak többet kéne eljárnod, ha faluban laksz, városba, vagy felmenn ivlamai társkeresőre, idővel biztos kapsz ajánlatot.

2013. dec. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!