Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem jó ha osztálytársatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó ha osztálytársatokkal jártok? Legjobb lenne ha tapasztalatokat mondanátok!

Figyelt kérdés
:D

2013. dec. 7. 21:14
 1/7 anonim válasza:
2013. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne istenmencs 3 oszt társammal jártam és még mindig nézem a pofájukat :((((
2013. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó! Az egész osztály csámcsog a dolgon, a suliban egymáshoz sem érhettek, ráadásul a szakítás után is bámulnod kell minden nap a fejét.
2013. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak egy osztálytársammal jártam. Nem bántam meg, és újra belemennék, mert rengeteg tanultam ebből a kapcsolatból, meg utána a fájdalomból, annak ellenére, hogy csak pár hétig voltunk együtt. Jó, a szakítás utáni pár hét nagyon kínos volt, nem is nagyon szóltunk egymáshoz, de már nincs semmi gond. Megint haverkodunk, hülyéskedünk, segítünk egymásnak. Csak meg kell szokni az új helyzetet.


De egyébként még mindig azt gondolom, hogyha nagy a vonzalom, van közös téma, jól érzitek magatokat együtt, akkor meg kell próbálni. Én is megtenném újra, mert az ember nem úgy kezd bele egy kapcsolatba általában, hogy mi lesz, ha szakítanak. Ha már rögtön így indul egy kapcsolat, ott nagy baj van.

18/L

2013. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsülhet jól is rosszul is, emberfüggő.
2013. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelmem volt az évfolyamtársam. És nagyon jó volt, viszont amikor vége lett, egy kín szenvedéssel ért fel... főleg amikor egy másik lánnyal volt az osztályból. Mára már csak a szépre emlékszem és örülök h megtörtént a dolog, nem bántam meg, sőt gyönyörű emlék. Csak akkor volt nehéz.
2013. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szeptemberben jöttem össze egy osztálytársammal, akibe bele voltam esve kb. 1 éve. Azóta már szakítottunk, és tényleg kínos az a pár hét utána, de én egyáltalán nem bántam meg és örülök, hogy megtörtént. Csak most az a gáz, hogy ő még szeret én meg már nem őt.. de beszélünk meg érdekel hogy mi van a másikkal. Csak neki most nagyon rossz. Meg az lesz még érdekes, ha új barátom lesz..:D de egyértelműen nem bántam meg:)
2013. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!