Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szoktassam le? Help!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le? Help!

Figyelt kérdés
A barátom még miattam se akar leszokni a cigiről hiába sírok... könyörgök. Mivel tudnám leszokatni rola ?

2013. nov. 20. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmivel. Ahogy összejöttetek úgy kéne elfogadni, viszont ha akkor kezdett volna cigizni mikor már jártatok egy ideje akkor lenne jogod megmondani neki, hogy szokjon le róla !
2013. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szakitsak vagy mi ?.... mert már egyszer abbahagyta jó pár hónapig. De most megint kezdte a szarságát.... én meg nem tudom elviselni.
2013. nov. 20. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira zavar, hogy emiatt szakítanál vele akkor tedd, ezek szerint annyira nem lehet nagy a szerelem:)

Én pl. pont most szeptember 1. óta nem cigizek, de nem azért mert valakit zavart, hanem mert drága és ennyit nem fogok fizetni érte:D

2013. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő is ezèrt szokott le ....


Nem az hogy nem nagy a szerelem.... mindennél jobban szeretem és ameddig nem cigizett nagyon jól megvoltunk

2013. nov. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!