Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? Vagy mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Szóval...egy srác tetszik már úgy 3 éve...állandóan rágondolok,hiányzik,rossz nélküle,megörjít ez az érzés,de van olyan amikor nem kedvelem . ha vele vagyok és a szemébe nézek zavarba vagyok. miért van ez? ez a szerelem? igen tudom hogy nyuszi vagyok neki elmondani,de addig nem szeretném elmondani neki ameddig biztosra nem tudom. ez a szerelem? mit mondjak neki?mit tegyek? S.O.S segítsetek kérlek!

2013. nov. 17. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerelembü ki
2013. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi lenne ? hehae
2013. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, az

sok szerencsét hozzá

2013. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha 3 éve van ez miért csak most gondolsz erre?


mesélj már egy kicsit, olyan érdekes lehet a háttértörténet :) akár privátban is írhatod.

2013. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ArtCreator válasza:

hát légy merész állj elé és a többi jön magától... nekem legalábbis valahogy így volt

de ha sehogy se jön össze akkor mondd el az egyik barátnődnek az egészet és ő tuti kikotyogja a fiúnak. :)

2013. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bizony ez az... :) Szerintem is mond el neki abból bajod nem lehet.
2013. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!