Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megváltozhat ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megváltozhat ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy párom 1,5 hónapja, és szeretjük egymást nagyon.

Viszont kezdem érezni, hogy jobb lenne, ha több időt töltenénk együtt, de ő ezt nem úgy veszem észre, hogy hasonlóan gondolná.

Pedig szeret, le sem tagadhatná, a viselkedése, a beszéde mind azt sugallja, de neki egyelőre elég ennyi.

Egy munkahelyen dolgozunk, de nem egy részlegen, de a szüneteinket együtt töltjük, az kb. 1 óra naponta.

Csak mivel messze lakunk egymástól, csak hétvégén tudunk találkozni kettesben, de most 2 hétvégén nem tudunk találkozni, mert szombat munka, jövőhétvégén meg dolga van.

Ma kicsit sírdogáltam is, mert ez rosszul esik kicsit.

Szeretem őt, nem akarom elveszíteni őt holmi kicsinyes női hiszti miatt, meg még nagyon az elején vagyunk amúgyis a kapcsolatnak, csak jobb lenne többet együtt lenni...

A legelején amúgy nekem is elég volt vele pár perc, nem is éreztem szükségét többnek, viszont most már ez a napi 1óra is kevés.

Kialakulhat benne ez majd fokozatosan, hogy több időt együtt, vagy mindig ilyen marad?

Vagy mégsem volnék olyan fontos neki, mint ahogy mondja?

Ő idősebb nálam 10 évvel.

26/N



2013. okt. 22. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz bajt akkor ne hisztizz, ilyen egyszerű, erre neked kell rájönnöd, hogy mi a fontosabb.

az ha vele vagy amikor tudsz vagy azon siránkozol, hogy kevés az az idő.

az ember telhetetlen...

2013. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős... Ugyanaz a játszma, csak más korosztály, más játékosok. Ha még küld pl.: üzenetet, hogy szeret, visz ajándékot, meg ilyesmik, akkor tényleg szeret. De ha mindez smafu, akkor a pasi konkrétan tesz a fejedre, és figyelmes sem próbál lenni.
2013. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A.R. ***** válasza:
Ha hisztizel megölöd a kapcsolatot, ha hisztizel se mutasd neki. Kicsit hagyd ne keresd hagyd, had lépjen ő.
2013. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!