Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van szeretője egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretője egy olyan nőnek, aki szerelmes a párjába, de valamiért a másik férfi iránt olyan szenvedélyt érez, amit nem tud leküzdeni?

Figyelt kérdés
Ha valaki képes túllépni az első reakción ( ku*va, loty* stb.) akkor válaszolja meg, hogy ezek szerint nőknél is létezik az a kémia és ösztön, ami felett néha nem tud uralkodni? Egyszerűen eldönthetné , hogy nem akarja, de nem képes nemet mondani.

2013. okt. 15. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért ne létezen????omg...:D
2013. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

embernél nincs olyan hogy nem tud uralkodni magán. állat szinten élő embereknél van.


egy állat pedig nem szerelmes!

2013. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben ott a válasz. De én pl. ha szerelmes vagyok valakibe akkor nem tudok mással lenni csak ha már elmúlt a szerelem, a tűz. És egyszerre csak egy emberre tudok koncentrálni, egy ember iránt tudok égni úgy igazán.
2013. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
de ha nem vagy szerelmes akkor is milyen kibasszás már a pasiddal hogy szeretőt tartasz. Csajoknál előfordul hogy a kémiai párkeresés és a biológia gyereknevelésre más férfiegyedet tart alkalmasabbnak ösztönösen. De ez ösztön. Inkább egy gyengeakaratú lánnyal állunk szembe szerintem. Akinél az sem biztos hogy szerelmes, meg az sem hogy nemet tud mondani egy erős akaratnak.
2013. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Úgy tűnik, hogy nem tudok túl lépni az első reakción... :-D

Az ilyen nőket sosem fogom megérteni, lehet nem kap meg mindent a "szerelmetol" vagy csak érdekből van vele (pénz)... a fene nem tudom, de hamarabb kapok agyvérzést, mint hogy megertsem az ilyeneket...

2013. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
mert egy kiba--ot ku--va VAGY!!!!!!!
2013. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes.
2013. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami többre vágyik mint ami van valami pluszra , és lehet pont ez a másik a plusz
2013. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is így vagyok. 2 férfit szeretek már évek óta, hiába igyekszem, nem tudok tenni ellene, nem tudom leküzdeni, mégsem vagyok a másik szeretője.
2013. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
ku*va, loty* stb.
2013. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!