Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Hanyagolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Hanyagoljam vagy ne hagyjam hogy eltávolodjunk?

Figyelt kérdés

Egy kicsit lehet, hogy hosszú lesz, de rövidebben nem tudom leírni.

Még kb. másfél éve megismerkedtem egy fiúval, akivel tavasz óta nagyon jóba lettünk. Olyan igazi fiú - lány barátok voltunk, minden nap több órát beszéltünk facebookon is és élőben is. Mindent megbeszéltünk egymással és nagyon mély volt a kapcsolatunk. Nagyon szerettem vele beszélgetni és nagyon boldog voltam, hogy találtam valakit, akivel ennyire szeretek lenni és beszélni. Sokszor írtuk egymásnak hogy szeretjük egymást és hasonlókat. (nemtudom mások hogy vannak vele, de nekünk ez teljesen belefért még a legjobb barát kategóriába)

Nyár végén már egyre többet veszekedtünk, viszont mindig nagyon jó érzés volt, mikor kibékültünk és olyan volt mintha semmi nem történt volna, ami jó is volt és ezáltal egy kicsit mindig szorosabb és mélyebb lett a kapcsolatunk.

Ősztől elment gimibe, ahol egyre több barátja lett és az év elején már jól összevesztünk (igazából az okot nemtudjuk), amikor több hétig nem is beszéltünk... nemrég kibékültünk, de azóta nem érzem, hogy olyan lenne a viszonyunk mint azelőtt. Tudom, féltékeny vagyok az új barátaira, mert félek attól, hogy elfelejt és velem már nem akar annyit lenni mint régen meg stb.

Szóval, mióta kibékültünk úgy érzem, nem vagyok már neki olyan fontos, persze ezt meg is mondtam neki, ő aztmondta, hogy nem változott semmi, de én ebben nem vagyok biztos. Vannak olyan pillanatai, amikor tényleg 100%osan elhiszem, hogy mennyire fontos vagyok neki, máskor pedig ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Néha olyan, ha én nem írnék nem is beszélnénk (mivel élőben annyit nem tudunk találkozni), mikor ez régen teljesen másképp volt. Nem bírtuk ki egymás nélkül. Kezdem azt érezni, hogy már csak én vagyok így ezzel, hogy nem bírom ki nélküle.

Hagyjam, hogy egy kicsit ne beszéljünk megint, vagy ne csináljam ezt?

(a fiú akiről beszéltem 15 éves)

Sajnálom, ha egy kicsit érthetetlenül írtam le, ha valami nem tiszta, szívesen válaszolok rá:) Előre is köszönöm a válaszokat! :))

14/L



2013. okt. 9. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbálj vele minél többet személyesen találkozni, vagy hívd fel. Sajnos én is elveszítettem azokat a barátaimat, akikkel csak neten tudtunk érintkezni, és jöttek olyanok, akikkel személyesen találkoztam... Ez nem feltétlenül a barátod hibája, de ha azt akarod, hogy rendszeresen beszéljetek, igen is kell a személyes kontaktus :)
2013. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

MIntha csak az én problémámat olvastam volna.Mi is össze kaptunk a barátommal (haver) és most békültönk ki.

De már nem olyan...Hát szerintem is találkozzatok többet és esetleg mond el neki , beszéljétek meg a dolgokat :)

2013. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

áttudom érezni, hasonló van nekem is most igaz kicsit több vagyok mint 14.

várj egy kicsit még, de szerintem ha ő nem akarja, nem erölteti akkor hagyjad. se neki, sem neked nem lesz jó...

de egy jó barátságot érdemes megmenteni, de ha késő, akkor hagyjad... bár az nagyn nem könnyű dolog. sok sikert, remélem menni fog! :)

2013. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából most azt érzem, mintha neki fontosabbak lennének az új barátai és velük jobban érezné magát. Nagyon félek attól, hogy elveszítem, mert tényleg nagyon fontos.

Köszönöm az eddigi válaszokat, próbálok tenni valamit :)

2013. okt. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!