Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves fiu vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiu vagyok a barátnőm 13 éves. ( tudom h nem helyes h ílyen lányal járok de szeretem nagyn) mit tegyek ha a szülök nem egyeznek bele ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
a lány azt szeretné ha meg szöktetném de félek attól h mivel még kis korú le csuknának. nagyon szeretem és vele szeretnék lenni valami tanács hogy lehessek vele? ( és nem kérek olyan komenteket hogy hadjam békén a lány )

2013. szept. 29. 19:44
1 2
 11/18 anonim válasza:
0%
Ne hallgass rájuk ismerek egy olyan párt aki között 20 év van de ha nem fogadják jól akkor tartsatok a kapcsolatot Facebook stb. De tényleg az lenne a legjobb ha várnál vele pár évet
2013. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
de most ha várok 1 évet vele v 2 akor én ugyan ugy 19 v 20 éves leszek ő meg csak 14-15,értem h nem helyes meg lehet az gondojátok hogy csak szex érdekel a lánya... de nem így van a lány le akar velem feküdni én mondom nem szabad. néha meg is sértődik érte de szeretem és a korlátaim is csak anyit birnak mint minden srácé de ha várok vele 1 évet mivel lessz jobb? ő 14 én 19 ebbe mi lenne a jó?? lehet azt gondojátok a szülei bele egyeznének pár év mulva.. de nem... nem ismeritek őket.. valameik nap vas csővel jőtt rám a család... szval értitek a helyzetem nem olyan egyszerü.. ha meg oldodna a probléma h várok 1-2 évet hát várnék le szarnám.. de hiábba várok csak rosszabodna.. :(
2013. szept. 30. 23:36
 13/18 anonim válasza:
55%

#9es vagyok


Nem a korkülönbség a gond, hanem a lány túl fiatal. Ezért mondjuk sokan, hogy várnod kéne még pár évet, legalább elmélyül a kapcsolatotok. Egy 13 évest megfektetni elég durva dolog, még "szerelemből" is - egyrészt túl fiatal, és ebből adódóan azt se tudja mi a szerelem. Elhiszem, hogy Te úgy érzed szereted, de így csak kihasználod, mert 13évesen ezerből 1 lány ha képes rendesen felfogni a dolgokat. Neki még imponál, hogy van aki szereti, de ennyi.

Ne a szexszel várj vele 1-2 évet, hanem a kapcsolattal. Ha a szülők látják, hogy pl 2 évig jó barátja (és nem párja) vagy a lányuknak, akkor meg fognak békélni. Már ne haragudj, de ha nekem lenne 13 éves lányom és egy 18 éves akarná megszöktetni/megfektetni, akkor én is vascsővel kergetném. Azonban ha egy 18 éves barátja (szó szerint barát) lenne, és pl kettesben csak úgy találkoznak, ha ott vagyok, stb, akkor azt (bár azt is szar lehet elviselni, hogy a pici lánya felnő az embernek), de sokkal könnyebb elfogadni.


Szóval az én véleményem, hogy türelem. Ha ennyit nem tudsz érte megtenni, akkor nem szereted. Ha most erőlteted a dolgot, akkor azzal azt éred el, hogy:

- szülők megutálnak Téged

- szülők megutálják a "szerelmedet"

- 99%, hogy szétmentek majd pár éven belül, és akkor úgy fog rád gondolni, mint aki kihasználta a 13 éves naív énjét

Tönkretenni egy családot önös érdekből: szemétség. Türelem, ha nem bírsz magaddal akkor legyetek barátok és szedj fel egy másik lányt (azzal is 99%, hogy szét fogsz menni néhány éven belül és addig legalább felnő a mostani kiszemelted xD)

2013. okt. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a tanácsokat. ha a lány is bele megy akor meg probálom a kapcsolatot le nyomni barátságig... :/ de ha nem megy akor mit tudok csinálni? életembe nem voltam enyire tanácstalan semmibe .. :(
2013. okt. 1. 10:56
 15/18 anonim válasza:
Nézd, 13 éves, tuti nem olyan szerelmet érez, ami tényleg szerelem lenne. Neki az tetszik, hogy bejön valakinek. Ha nem megy bele (mégha bele is megy akkor is tanácsolom), hogy ne beszélgess vele csak keveset/ritkán. Pl 1-2 hónapig ne beszélj vele csak amennyit muszáj... hidd el, nem kell neki több és nem lesz "szerelmes", és jöhet pár évig barátság.
2013. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

#15ös vagyok

bocsi, az kimaradt, hogy a lényeg, hogy ne érezzen rajtad többet barátságnál, és akkor nála is "enyhül"

2013. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pedofil vagy!
2021. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!