Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom, elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom, elfelejteni vagy tenni érte?

Figyelt kérdés
A barátnőm 2,5 év után szakított velem,hogy ő egyedül szeretne lenni.De amikor meg tudta hogy én egy hónap után más lánnyal találkozgatok meg keresett és elküldött a p*csába..habár még szeretem én is a volt barátnőm és hiányzik is de nem értem ha ő szakított és azóta nem nagyon érdeklődik felőlem akkor miért akadt ki ezen?Most azt várja hogy én tegyek érte?Nem tudom mit kéne tennem meg minek van így értelme a segítséget előre is köszönöm.(19/f)

2013. szept. 7. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi értelme küzdeni érte..keress egy normális és aranyos csajt!
2013. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Ha tényleg 2,5 éve történt akkor teljesen biztos hogy ő már túllépett az egészen szóval most már értelme tenni valamit sok nincs.. ha meg akartad volna menteni a dolgot akkor azt rögtön azután kellett volna hogy összetörted lelkileg azzal hogy váltottál rögtön.
2013. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5 év után szakított, nem 2,5 éve -.- tehát 2,5 évig jártak együtt, majd szakított vele gondolom nem olyan régen. istenem...
2013. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ide barátom. Ne csinál magadból komplett idiótát. Megvolt az oka, amiért szakítani akart veled. Tedd magad minnél hamarabb túl rajta! Az pedig h most keres, ráadásul bánt(!) csak arra vall h emberileg ő mennyire egy xarházi fos.
2013. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kutyagolni fogsz utána, akkor eléri majd vele, hogy elveszítsd a mostani kislányt és utána még beléd rúg egyet, amiért ""megcsaltad"". KICK&BAN / DEL-BLOCK
2013. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A.R. ***** válasza:
Csak felidegesítette de nem érdekli túlságosan hidd el
2013. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!