Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A bajnokok hűtlenkedhetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bajnokok hűtlenkedhetnek?

Figyelt kérdés
Személyesen ismerek egy olimpiai bajnokot, aki rendszeresen csalja mit sem sejto parjat. Ilyen esetben hibaztathato a sportolo? Hiszen ember legyen a talpan, aki ellen tud allni a csinos rajongoknak, viszot nagyon sajnalom a baratnot, tudnia kene, mik tortennek a hata mogott. Mit tegyek?

2013. szept. 3. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A hűség nem hírnév, hanem emberség függő. Állítólag jobbak vagyunk mint az állatok, de szerintem ez csak irónia...
2013. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A sportoló is csak egy ember. Ha nem tudja magát türtőztetni a rajongó lányoktól, akkor ugyan úgy hibáztatható. Viszont nem értem, hogy akkor mi szüksége barátnőre.


Szerintem ne avatkozz bele. Esetleg a srácot vond kérdőre, de fölöslegesen ne csinálj problémát saját magadnak se. Persze, ha a barátnőjével is jó a viszonyod az megint más kérdés.

2013. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne hibáztatható? :D Szerinted a megcsalás csak akkor megcsalás, ha nem ismert ember teszi?

A népszerűség nem jogosít fel ilyen viselkedésre, pláne, ha olimpiai bajnokról van szó. Lehet, hogy nekem nagyok az elvárásaim, de én nemzeti példaképnek csak minden téren becsületes/tisztességes embert tudok tartani...

2013. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A Tökös Kappan ***** válasza:
100%
A hűség nem attól függ, hogy van-e az embernek lehetősége a félrelépésre (ez esetben a rajongók) vagy sem. Úgy értem, ha valaki csak azért nem csalja meg a párját, mert nincs rá lehetősége, az nem hűség.
2013. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ez nem az olimpia kérdése, rengetegen élnek így...
2013. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem a Gyurta Daniról van szó? :)
2013. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem tehetné meg, ő mégis feljogosítva érzi magát, mert amugy az orszag jelenlegi üdvöskéje. Akkor lehet hogy a barátnő inkább csak a média miatt kell, gondolom ha valóban szeretné, akkor nem tenne ilyet.
2013. szept. 3. 13:11
 8/19 anonim ***** válasza:
7%

Nem erről szól.

Sportoló, ráadásul profi élsportoló. Annyi tesztoszteront termel (meg kap az orvosától), hogy nincs az a barátnő aki ezt bírja. Meg fiatal, majd 30 fölött ráér egy komoly kapcsolatra. Sikeres, amihez pénz is társul, sportos alak, nézőpont kérdése, de úgy is lesz lány akinek tetszik akár mert jóképűnek tartja akár csak a trófea miatt, hogy őt dugta meg. És így mindig lesznek kitárt puncik akik csak rá várnak. Most legyen fából és hagyja ki? A barátnőjét ettől még szeretheti, és akarhat vele élni hátralevő életében, de most ez egy ilyen időszak. Dugni jó. Persze, etikátlan, és lehet moralizálni, de semmi nem mentesíti.

2013. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Mindegy, hogy mivel foglalkozik: ugyanazok a szabályok vonatkoznak mindenkire. Jogilag semmi gond ezzel. Ha viszont a barátnőjének hazudik a dologról, az erkölcsileg kifogásolható - legalábbis szerintem. Ha ilyen, akkor miért van barátnője?

Egyébként vicces, hogy egyesek itt mentegetik csak azért, mert több lehetősége van a dologra. Ti csak azért nem csaljátok az asszonyt/férjet, mert nincs rá lehetőségetek? Gáz.

2013. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem akarom mentegetni, de teny, hogy a folyamatosan felkinalkozo gyonyoru lanyok nem konnyitik meg a dolgat, foleg hogy ilyen nagytermeszetu ferfiurol van szo...
2013. szept. 3. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!