Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lelkileg sérült fiú?! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg sérült fiú?! Hogy segíthenék rajta?

Figyelt kérdés
tehát a volt barátomról van szó.. fél évig voltunk együtt az idő alatt szinte csak kihasznált semmibe vett, de nagyon megszerettem és van benne valami ami megfogott,ma beszéltem egy régi ismerősömmel aki már nagyon régóta ismerte mert osztály társak voltak 8 évig. és nekem azt mondta hogy a srác az menthetetlen, mert nagyon sérült, meg valószinüleg depressziós, és pszichologushoz kéne járnia.. nem mondta pontosan hogy miért, csak annyit hogy nagyon kihasználták a volt haverjai is, a volt barátnője is.. tehát mindenki.. már barátai is allig vannak, és azokse azok a tipikus legjobb haverok.. nekem is többször feltünt hogy szomorú, és nagyon sajnálom, de nem értem miért taszít el magától, mert már több lánnyal is megcsinálta hogy csak szexre használja..:/ és talán nem akar engemse közel engedni magához annyira hogy szeressen mert utána hátha énis azt tenném vele. de én más vagyok! és ki akarok tartani melette örökké mert nagyon szeretem és szeretni is fogom, jelenleg külön vagyunk, de szoktunk beszélni, nemtudom mit tegyek.. nem szeretném hogy ilyen legyen, azt akarom hogy boldog legyen:( hogy csináljam vagy hogy kezdjek hozzá?

2013. aug. 30. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egy sérült embert TE sosem fogsz 'megmenteni'..nem vagy sem orvos, se nem tudod a gondolkodását megváltoztatni, mivel nagyjából nem is akarja neked engedni! Én is voltam hasonló helyzetbe, mint Te és hidd el a végén majd rájössz, h az idő amit ráfordítottál nem térül meg. Vagy orvos, vagy egy másik lány akit még nem ismer talán ki tudja majd hozni a depiből, de leginkább önmaga kell hozzá. Inkább azzal foglalkozz, hogy Te megtaláld a boldogságod.
2013. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

szó sincs olyanról hogy én bele akarnék szólni az életébe..

csak mivel ő előröl akarja kezdeni a kapcsolatot ezért nem szeretném ha megint átverne, de adok neki még egy esélyt hátha változik,és tudok neki segíteni ..

egyébként kérdeztem de ő is azt mondta hogy túl sokan b.zták már át.. és szerintem azért nem mert bennem se bízni, inkább még ő elöbb átver, minthogy én.. legalábbis én így látom..

2013. aug. 30. 19:35
 13/20 A kérdező kommentje:
de nekem csak ő kell.. ő az első olyan srác akit télleg szeretek.. nem akarom elveszíteni
2013. aug. 30. 19:36
 14/20 anonim ***** válasza:
Mindenki maga kárán tanul , majd jusson eszedbe :) De azért sok sikert!
2013. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ebben a kapcsolatban nem csak egy sérült lesz.
2013. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
sehogy.
2013. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

nem vagytok valami biztatóak:SS

de megfogom próbálni.. még ha nehéz is lesz..és sokszor fogok csalódni.. de érte megéri..

2013. aug. 30. 19:45
 18/20 anonim ***** válasza:

nagyon kedves tőled, hogy segíteni szeretnél, de sem vagy isten, aki megtudná ezeket a problémákat oldani. aranyos tőled, de hidd el, ha nagy gáz van vele, akkor te már nem tudsz rajta segíteni, csak te mennél tönkre mellette.

a múltja nem magyarázat arra, hogy szemétül viselkedett veled. ezt neked nem szabadnod elfogadni.

hidd el, hiába próbálnál meg segíteni rajta, az nem változtatna a te kapcsolatodon vele. nem fog többre tartani utána sem, sőt igazából azt sem hiszem, hogy sokat számítana neki a lényed, ha már alapból így viselkedett veled.


ha akarsz erről beszélni kérlek írj, jártam már hasonló cipőben, szívesen beszélgetek erről veled.

2013. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Bár még nem volt ilyen tapasztalatom, de megpróbálok kicsit együtt érző lenni, és segíteni. Óvatosan, fokozatosan közelíts hozzá. Csináld úgy, mintha először találkoznátok. (sms, e-mail, chat) Ezalatt próbáld kérdezgetni, de csak finoman, hogy ő ne sejtsen semmit. Mondhatni próbálj "barátkozni". Ha ez megvan (mondjuk egy-két hónap múlva) hívd el "randizni". De ezt neki nem kell tudni, csak annyit mondj neki, hogy szeretnél vele személyesen is találkozni, mert rég nem láttad. Nem is kell romantikus találkozót szervezni, csak egy Mekis kajálást. Éreztesd vele, hogy a barátja vagy. Finoman kell kezelni a helyzetet. Nem léphetsz félre, egy pillanatra sem. Oda kell figyelni. Ha ez megvan, és azt látod, hogy megbízik benned, na akkor kell erőteljesen rákérdezni a dologra, és nem engedni a mellébeszélést. (ha addigra lelkileg összeszedi magát, és mondhatni beléd szeret, már ezt a lépést nem kell megtenned, mert "győzelmet arattál", és szeretni fog.)
2013. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen ilyen vagyok mint ez a srác, és akárki próbált rajtam segíteni, nem tudott, pedig én is elhittem hogy sikerülni fog.

Aztán megismertem valakit, akinek nem kellett erőlködnie, mert úgy éreztem magam mellette, mint aki nem hogy meggyógyult, hanem mint aki sosem volt beteg.

Hagyd ezt a srácot, csak a saját idődet vesztegeted. Lehet pár hétre el tudsz érni változást, de az nem lesz végleges és csak szenvedni fogtok mindketten.

2013. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!