Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoljak a barátnőmnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoljak a barátnőmnek? Ti mit tennétek a helyében?

Figyelt kérdés
Röviden: a pasijával 3 éve együtt vannak, de most úgy néz ki, hogy a pasijának a legjobb barátja belé szeretett, és ő is többet érez iránta, mint barátság... nem nagyon tudom, hogy mit tanácsoljak neki. Még mielőtt jönnének róla a negatív kommentek, nem r*banc, 20 éves, és most van neki az első pasija. Most mondjam azt, hogy hagyja ott a 3 éves komoly kapcsolatát, egy esetleges fellángolás miatt, és tartsa magát ahhoz a gondolathoz, hogy ha beleszeret másba, akkor hagyja ott a barátját, mert ha igazán szerette volna, akkor nem szeretett volna bele más pasiba? Mit tennétek a helyében?

2013. aug. 19. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer is meggondolom, mielőtt olyat tennék, amit esetleg megbánok. Semmiképp ne kavarjon a pasija háta mögött a másikkal, de egyáltalán nem biztos, hogy kiszeretett a pasijából. Gondolkodjon el.
2013. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ellaposodott a kapcsolata a jelenlegi barátjával ezért fellángolást érez az új és ismeretlen iránt? Mert akkor inkább beszéljék meg, mint beleugorjon az újba aztán koppanjon, hogy hoppá. Nem kell ehhez szakítani. Csak egy kis időt külön tölteni mindkettőtől. Nem beszélni egyikkel sem, meglátjuk melyik hiányzik neki hamarabb, kire gondol többet.
2013. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is mondtam már neki, mást nem nagyon tud csinálni... távkapcsolatban élnek a pasijával, és kb úgy van, hogy ezzel a másik sráccal meg majdnem minden nap találkozik, mostanság smárolgatnak is. A pasija annyit tud, hogy jóban vannak, anno még ő mutatta be neki, és azóta jó barátok.
2013. aug. 19. 23:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzalmasan kényes téma. De hogy pont a pasijának a legjobb barátja... És a lány mióta érez többet a srác iránt, mint barátság? De lényeg a lényeg: Ha megteszi, tönkreteszi a három éves kapcsolatát, összetöri a pasija szívét, elrontja a pasija és a legjobb barátja közti viszonyt, és nagy a valószínűsége, hogy a barátnőd később megbánja.
2013. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Ha már smárolgatnak, és távkapcsolat, akkor ez már eldőlt... Bármit mondasz is, valószínűleg már döntött
2013. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltak komolyabb vitáik így a nyár közepén, de rendezték őket. Ilyen múltbeli "fájó" dolgok miatt, amit szerintem nem nagyon tud elfelejteni...de ha már felhoztam, akkor elmondom, márciusban volt egy abortusza, és így azóta máshogy viszonyul a pasijához, meg állítása szerint amikor szexelnek ez van az eszében.
2013. aug. 20. 00:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Huhh...olyan július elején balhéztak a pasijával, és akkor smárolta le..mondhatni kihasználta a lehetőséges..nem mellesleg neki is van barátnője, de mondta neki, hogy szereti, és hogy többet akar tőle.
2013. aug. 20. 00:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
20éves, nem tudja h mit akar, ami ebben a korban teljesen érthető.. ha 3év után ez van, akkor nem érdemes folytatni
2013. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túl sok a tényező, ami tönkretette a kapcsolatukat. Gondolom nem sokat beszéltek erről, ha így benne maradt a dolog. Átéltem én is ugyanezeket (abortusz nélkül persze) és ezt csak is ők tudják megoldani/eldönteni, tök mindegy te mit tanácsolsz, már bocsi.
2013. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez az egy tényező van, addig semmi gond nem volt közöttük, elég sokat beszéltek róla, de akkor is megmaradt benne ez a dolog, és nem tud ellene mit tenni.
2013. aug. 20. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!