Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mik az atombiztos jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mik az atombiztos jelei annak, hogyha egy lány nem éppen az esetetek?

Figyelt kérdés
konkrét példákat kérek, ha lehet sztorival is ki lehet egészíteni

2013. aug. 15. 23:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jogod van, de... áh, ne haragudj, nincs troll tápom, talán majd máskor.
2013. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

bakker, arra voltam kiváncsi, hogy egy fiú mivel tudja a tudtokra, ha csak barátként tekint rátok, nem partnerként. Nem vitát kértem!

Normális pasinak köszönöm a kulturált hozzászólásokat, a böfögő másiknak meg azt üzenem, máshol gusztustalankodjon, ott ahol erre kiváncsiak, de ne itt!

2013. aug. 16. 10:08
 23/25 anonim válasza:
Nekem még csak nem is haverom a csávó, de sztem megtudta valakitől h tetszik nekem, nekem ez nincs ínyemre h tudja, ezért ha találkozok vele inkább én kerülöm el, ha közös helyen vagyunk akkor még csak oda se nézek, de őt se kell félteni. 18/L
2013. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

kis jelekből...

ha véletlenül találkozik a tekintetetek elnéz.

ha ketten vagytok véletlenül akkor társaságot keres.

Ha beszélgettek nem igazán aktiv

2013. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de irtózatosan nagy ostobaságokat tudsz írni, utolsó...


Ha véletlenül találkozik a tekintetünk elnézek, mert nem akarom, hogy a következő kérdése az legyen "na mit lesel?" én meg beégek.


Ha ketten vagyunk igyekszek társaságot keresni, mert nem vagyok az a szószátyár típus és nem akarok kínos csendet. Jó, ha van a közelünkben valami dumagép (nem a csajozós, nyomulós fajtából), aki fenntartja a beszélgetés menetét, amíg nekem eszembe jut valami, amit mondhatok, amivel imponálni tudok neki. A harmadik pedig ebből következik, hogy ha beszélgetünk sem vagyok túl aktív. Ezért is kerülöm ezeket a szituációkat, amíg nem vagyok benne biztos, hogy én is tetszem neki. A csajok szeretnek beszélgetni teljesen idegen, számukra közömbös ellenkező neműekkel is.


Ha pedig a szófosó dumagépekre értetted, akkor is hülyeség, mert nekik a személyiségükben van, hogy lökik a szöveget mindenkinek és mindig mindenhol a középpontba kerülnek.

2013. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!