Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy félcigány sráccal? Én féléve szerettem bele egybe.

Figyelt kérdés

Persze nem a putris fajtából.

15/L



2013. júl. 10. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egészségedre váljék
2013. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
következő kérdésed az lesz ? Vajon miért vert agyon a pasim?
2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mások véleményére adj ha szeretd mi tart vissza hogy összejöjj vele, ha téged ugy gondolod ez tesz boldoggá akkor ne az határozza meg hogy itt mit mondanak
2013. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Annyira hülyeség az ilyen előítéletesség ha normális és értelmes akkor tök mindegy milyen a bőrszíne egyáltalán nem határozza meg az ember személyiségét....Az afrikai négerek egyszál ágyékkötőben rohangásznak ide oda és sokszor bogarakat esznek mégsem csinálja ezt az összes néger...-.-
2013. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia, erre tudok ajánlani egy könyvet, ami erről szól. a neve---> tökéletes Kémia


A neten letudod tölteni ha kell a link keres meg, ez ehet segít neked. :)

2013. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem!
2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleid nem nagyon örülnének neki.. Sőt.. Elleneznék.. Szerintem ne...
2013. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
NEM 22l
2013. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Jesszus!!!! Az hogy félcigány egy fiú az miért lenne gond!

1. A cigányok ugyan olyan emberek mint a többi ( a magyar magyar, a német német...stb)

2. Megjegyzemén magyar lány vagyok, még is nekem leginkább a roma pasik jönnek be!

csak úgy elmondom hogy például egy 17éves MAGYAR fiú hülye kis éretlen p*cs, míg egy roma/félroma legtöbb esetben sokkal férfiasabb, helyesebb, családcentrikusabb... Most is egy félroma barátom van és nagyon szeretjük egy mást mi is már lassan féléve vagyunk együtt :)) 15/L

2013. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek az izmos fiuk, sajnos a magyar srácok nagy része nyszlett, nőies, a cigányok közt sok a kigyurt, imádom az izmaikat!
2013. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!