Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy a szerelmemet engedni kell a barátaival is lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, csak nagyon nem szeretjük ha a másik a barátaival van...talán féltékenyek vagyunk, vagy nem is tudom..félünk hogy rámászik valaki a szerelmünkre..vagy csak rossz hogy nem velem foglalkozik:/

2013. jún. 11. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
féltékenység... ha nincs meg a kellő bizalom, könnyen előfordulhat a hasonló helyzet
2013. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert önző vagy és nem is szereted igazán.


Úgy gondolod, hogy inkább megfojtod, csak a tiéd maradjon.


"Bármi legyen is a kincsed, úgy tartsd markodban, mintha vizet tartanál. mert ha megszorítod, eltűnik. Ha kisajátítod, tönkreteszed. Tartsd szabadon, és örökre a tiéd marad" - Ez nem hülyeség:)))


Jó nyálad szövegeket írok ma amúgy-.-. Na mindegy:D

2013. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.. de én attól nem félek hogy rámászik valaki, hanem csak egyszerűen zavar az hogy én nem vagyok ott.. Bár eddig nem fordult elő ilyen eset de most itt a nyár stb. De bennem is inkább az az érzés fogalmazódik meg hogy rossz h nem velem foglalkozik. Viszont ha ti mindketten ilyenek vagytok akkor az nem nagy baj :)
2013. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Alul már meg is válaszoltad a kérdést!

Amúgy ismerős párnál is ez volt a probléma, mindketten féltékeny típusok. Ők úgy oldották meg, hogy leültek, végigvették az összes baráti-ismerős társaságot, hogy kivel milyen kapcsolatban állnak, és miért nem jönnek össze soha azzal a csajjal/pasival. Érdekes megoldás, de azt mondják, náluk működik.

2013. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem bíztok meg egymásban eléggé. Nem hiszed azt hogy ha a másik talál valakit akinek bejön, téged választ az után is. Ezt meg kéne beszélnetek... :)
2013. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat! Nagyon sokat jelent nekem hogy ennyien segítetek!:) Második válaszoló: Hidd el hogy mindennél jobban szeretem, és ő is engem...ebben biztosak vagyunk...amikor együtt vagyunk úgy érezzük nincs csodálatosabb dolog a világon az együttlétnél...Harmadik válaszoló: Hasonló cipőben járunk...
2013. jún. 11. 21:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja még egy valami: Én nem benne nem bízok, hanem a körülötte lévő emberekben...
2013. jún. 11. 21:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és még egy valami:D Második válaszoló: köszönöm az idézetet, nem tudom kifejteni hogy mennyit segítettél vele...!
2013. jún. 11. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet benne egy kis féltékenység is, hogy addig sem veled foglalkozik. De azt írod, ez mindkettőtökre érvényes, úgyhogy legalább megértitek egymást. :)
2013. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a 3-assal értek egyet:) Illetve én is pont ugyanezt érzem néha. Nem féltékenység amit érzek, teljesen megbizom benne, inkább irigykedem azokra akikkel éppen van. Minden pillanatot vele töltenék, és szeretném ha minden figyelme rám irányulna:) Ilyen a szerelem:)
2013. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!