Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy valaki nem szeret csókolózni? Ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyok együtt. A kapcsolatunk elején még kezdeményezte a csókot, igaz, nem olyan sűrűn, mint az előző barátom. Viszont mostanában már egyáltalán nem kezdeményezi, ha én akarom megcsókolni, akkor látom rajta, hogy nem tetszik neki. Sokszor még mondja is, hogy ne. Számomra ez olyan lelombozó, rosszul érzem magam miatta. Mondtam ezt már neki is, ígérgeti, hogy változtat, de semmi látszatja. Nem is igazán tudja, hogyan kell. Azt állítja, hogy ő nem szeret csókolózni, nem tudja megindokolni, hogy miért. Állítólag pedig jól csókolok, előtte többen mondták már, higiéniára is rendesen odafigyelek, nem vagyok igénytelen.

2013. jún. 7. 22:21
 1/6 A kérdező kommentje:
És állítása szerint nagyon szeret.
2013. jún. 7. 22:23
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem fogadnám el. El sem tudnám képzelni,hogy ne csókolózzak azzal, aki a párom és akit szeretek. A csók az egyik legjobb dolog a világon :)
2013. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szexre van igénye, de így az egész olyan furcsa nekem. Eddig próbáltam beletörődni, mert nagyon szeretem, de nekem is nagyon hiányzik. Annyire bensőséges, és kifejező dolog a csók.
2013. jún. 7. 22:32
 4/6 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%
Én sem szeretek csókolózni,nem is szoktam,max nagyon ritkán.Ez van:D
2013. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Elfogadhatatlan... :)
2013. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, had viccelődjek kicsit : mondjuk azért, mert auti ;)

Vagy mert talán azt látja, hogy a lányok ilyenek, és a fiúk büszkeségének nevében rajtad keresztül bosszút áll így.


Na jó, viccet félretéve - bár az utóbbi talán még esélyes is lehet -, önmagában ez még nem lenne túl rossz dolog, de az, hogy az ezen túlmenő dolgokra rámegy... izé... hát azt mondanám, "ejnye-bejnye";

ez olyan mint ha integrálni akarna, de nemhogy a határértéket, még a koordinátarendszert sem ismeri.


Szvsz. nem szép dolog tőle. Még egyszer mondom, nem simán az, hogy nem csókol - bár lányok szokták ilyennel szivatni a fiúkat, hogy együtt vagyunk, de mégse - hanem hogy a lépcsőfokokat áthágja.


Szerintem alaposan le kéne tesztelni, hogy nem-e szeretőnek tart-e csak!!

2013. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!