Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csaj nem hagyja békén a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj nem hagyja békén a barátom! Mit tennél?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki ágyba hívta konkrétan a barátom.. Úgy szólította szivem és olyanokat írt szexi lehet a zuhany alatt...

Én láttam az üzenetet és azonnal kiakadtam...

Megtiltottam hogy beszéljenek.

Persze a barátom velem vitázott mert én nem bízom benne és nem értem meg, hogy nem akar a lánytol semmit... és nem érti miért baj ha beszél vele!

Végül nem beszélt vele már...de a lány nem hagyja békén.

Közöltem a lánnyal is láttam mit irt és megkértem normálisan hagyja abba és felejtse el a párom.

Akkor azt mondta rendben van, de 1hónappal később már újra írt neki. Barátom is mondta neki, hogy neki ő nem kell... nem igazán érti a csaj, mert még a szexről irkál neki stb.. kérdezgeti mit csinál hogyan ilyenek.

Én hibám ha féltékeny vagyok?

Sajnos sok vita volt a lány miatt barátom és köztem... így végül szakitott velem

Én békülni szeretnék mert szeretem, de ő azt mondta betegesen féltékeny vagyok és neki ez nem kell

Mit gondoltok erröl? Kinek van igaza? És mit tennétek?



2013. máj. 22. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen ez beteges féltékenység már, bízni kell a párodban az oké, hogy megbeszéled vele az ilyen dolgokat ,hogy téged zavar de ami sok az sok, szerintem kicsit változtass ezen nem kell ennyire ragaszkodni a másikhoz mert így csak elveszted hidd el tapasztalatból mondom.
2013. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre... szerintem el sem olvasta mit írtál


Én sem hagynám, ha a páromat ágyba hívná egy másik nő!

Nem vagy betegesen féltékeny! Csak féltékeny és ez esetben jogosan.

Szerintem felejtsd el ezt a fiut

2013. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan voltál féltékeny.... főleg hogy ILYENEKET írkált a barátod a csajnak! Undorító féreg... már bocs. Keress másikat, biztos van jobb nála!
2013. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

eleve bele sem kellett volna avatkozni, nem Neked kell intézkedni, hanem neki, ő dönt mit akar, ez ugyan az, mint a megcsalásnál sem a harmadiknak kell esni

tanultál belőle, ennyi N

2013. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagyis a csaj a barátodnak.
2013. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Barátom nem írt neki semmi olyat...

De nem is mondta hagyja abba

Pont ez a problémám

A csaj meg... mindent tagad

láttam mit írt és most is ír még tudom

És még a csaj írta nekem azt, hogy ő nem utál engem csak sajnál

mert én ilyen vagyok.... vagyis féltékeny

Tudom nem kellett volna írnom a csajnak, de nagyon ideges voltam...


köszönöm a válaszokat

2013. máj. 22. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:

a csaj egy K.va!

barátod meg egy marha!


lesz más hidd el!

2013. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs igaza a párodnak, ellenkező esetben ő se lenne boldog tőle.


Nálunk is pont ez volt. A csaj írogatta neki, hogy így meg úgy aláfeküdne, stb... Utalásokat is tett neki, méghozzá konkrétan. Elegem lett, kiakadtam, veszekedtem vele, hogy szakítson meg a csajjal minden kapcsolatot. Persze, én voltam az, aki féltékeny ok nélkül...


Teljes mértékben neked van igazad. Én párommal maradtam, mert nálunk ebből nem volt akkora vita. De ha veled szakít, csak azért, hogy a csajjal beszélgethessen (mert szerintem az az igazi indok), akkor hagynám, hadd legyen boldog olyannal, aki nyilván másnak is kelleti magát...

25/N

2013. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolag is köszönöm a válaszokat! Ez már lassan 4 éve volt... Sajnos azota sem tudtam elfelejteni őt... De hát majd jön valaki aki segit ebben egyszer. Amugy blokkolt egy évre és azota sem beszéltünk. Sajnos vannak ilyenek... Ilyen emberek! Mindenki aki hasonlokat él/élt át ne legyen szomorú (: minden nap egy uj lehetőség az életben! Akkor is, ha nagyon monoton napjainkat éljük ^^ tehát köszi nektek! Minden jót (:
2016. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező voltam (: csak másik fiokrol írtam, mert 4év alatt elfelejtettem jelszavam 😂 🤗
2016. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!