Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszinte válaszokat kérek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokat kérek! Azért van az embernek barátja/barátnője, hogy boldog legyen, vagy hogy mások annak lássák?

Figyelt kérdés

Facebookos eset: Csaj ismerősöm, barátja ott aludt nála kiposztolták: Cs: "Itt alszik a barátom :) <3"


Fél óra múlva csaj ás barátja közti beszélgetés:

F: "Finom volt a kaja! Köszi!"

Cs: "Szíííveeesen! Remélem ízlett szívem! :D"

F: "Nagyon nagyon nagyon finom volt! :)"

Cs: "Akkor örülök drágám! :)"


Utána kb fél óra múlva egy ismerőse a lánynak: "jajj, nagyon jó nektek! Aranyosak vagytok! Össze illetek!"

Cs: "köszönjük szépen, szeretjük is egymást..."


Na most ezt nem vágom... A csajnál ott aludt a pasija, ott vacsizott, de Facebookra kell kiírni, hogy ízlett neki a kaja, amit a barátnője csinált, aki ott van most is mellette??? -.-'


Mikor szóba került a lány, megmondtam egyik haveromnak, hogy "jajj, hagyjuk már! Facen nagyképsűködik a pasijával! Szánalmas!" Erre megkaptam, hogy "jajj, irigykedsz rájuk? Csak boldogak, és meg akarják mutatni..."

Jójó, legyenek felőlem boldogak, de kinek akarják mutogatni a nagy boldogságot? Annak a 600 ismerősüknek?


Ja, előtte mikor nem volt barátja mert szakított az előzővel, akkor meg: cs: Jajj, nekem is kéne egy ilyen..." és belinkelt egy kockás hasu gyúrós pasit....


Most komolyan. Ezek ezt azért csinálják, hogy féltékennyé tegyék a barátnőiket/barátaikat?

Most mi miatt van az embernek barátja/nője? Mert szereti, vagy mutatóba?



2013. máj. 20. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinek ezért, kinek azért...:)
2013. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nekem a boldogságom miatt
2013. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, hogy siralmas, hogy ez a korosztály idáig jutott hogy f@szbukon élnek.
2013. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valakinek jó hús,valakinek gyógyszer,valakinek az élet.
2013. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-asnál a pont, ment is neki a zöld kéz. Ahelyett, hogy dolgoznának, inkább azon a sz@ron lógnak. Egymás mellett ülnek, de nem beszélnek egymással, hanem egymással csetelnek. Sok ész... -.-
2013. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak szimplán gyökerek.
2013. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezen az íráson nagyot röhögtem. elképzelem, ahogy egymásnak háttal ülnek az ágyon, mind a 2 nyomkodja a telefonját, és fb-n beszélgetnek xD
2013. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elképzellek téged, amint a barátnőddel ültök a facebook előtt és ezeket olvasgatjátok.
2013. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, igazat kell neked adnom, rátapintottál a lényegre! Én sosem értettem, mi a jó abban, ha valaki a Face-n éli szerelmi életét! Ez olyan dolog, ami csak rájuk tartozik és senki másra! Ráadásul egy egyedülállónak (pláne ha hosszabb ideje az) qrva sz@r azt olvasni, hogy "Így szeretlek, úgy szeretlek.", miközben őt senki sem szereti.


A fő kérdésre a válaszom: barátnőt azért választasz, hogy boldog légy.

2013. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!